22.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Zahrádky doma přejely Lindavu

1. O. Moravec , 9. O. Moravec , 44. R. Till , 75. R. Till , 85. R. Till
0

Lindava se Zahrádkami byly týmy, které se v tabulce nacházely jen velmi těsně u sebe. Po dnešním zápase je všemu jinak. Domácí vysoce porazili družstvo z Lindavy...

3:0

Úvod jako hrom. Domácí se nadechli k palbě ostrými již v první minutě utkání, kdy se dokázal prosadit Ondřej Moravec a poslal svůj tým do nejtěsnějšího vedení. Na 2:0 dával tentýž jmenovaný, tedy Ondřej Moravec a sice v 9. minutě. Dá se říci, že si domácí za deset minut vybudovali velice slušnou pozici v zápase. Navíc do pločasu přidali i další branku, to když se ve 44. minutě přesně trefil Till Radek a završil pločas o celkovém skóre 3:0 pro domácí Mimoňské béčko.

Potvrzení domácího vítězství

Druhá půle se nesla v duchu té první. Na 4:0 zvyšoval v 75. minutě znovu Till Radek a hosté byli na kolenou. Byl to zase Radek Till, kdo v 85. minutě zvyšoval na rozdíl další branky. Tím pádem dovršil hattrick a podtrhl tak vysoké vítězství domácího mužstva v konečném součtu 5:0. To bylo vše a utkání tedy přineslo všechny body domácím hráčům, kteří se tímto vítězstvím posouvají na desáté místo v lize.