22.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Lokotka doma nezvládla Noviny

35. M. Denk - 26. V. Foubík , 33. V. Foubík
0

Na stadion Lokomotivy béčka si přijeli zahrát hosté z Novin, kteří v současnosti okupují sedmé místo v ligové tabulce. To Lokotka bude bojovat o to, aby nekončila na místě posledním...

Veškeré branky zde

Lokotka určitě na Noviny měla, ale o branku navíc dali právě hosté. Nejdříve se prosadili ve 26. minutě zásluhou Víta Foubíka, který dokázal překonat domácího brankáře. Ve 33. minutě se navíc prosadil opět Vít Foubík a to už vypadalo na demolici domácích. Jenže dvě minuty poté lehce opařil hosty Martin Denk, který snižoval stav zápasu. Utkání bylo v první půli převážně nahoru a dolů. Měli jsme k dispozici relativně pohlednou hru jak od domácích, tak od hostů, kteří z poločasu nakonec těží více. Stav do šatny 1:2.

Jalová půle

V této půli jsme bohužel neměli možnost shlédnout nějaké to koření fotbalu, kterými jsou branky. Naopak o šance byla nouze. Domácí se nevzmohli na vyrovnání, natož na obrat a tak jsme po většinu půle viděli spíše hru od vápna k vápnu, byť některé šance přeci jen přišly a to z obou stran. Nakonec ovšem bez efektivity. Hráči si ale utkání jistě užili, ale nakonec to jsou hosté, kteří můžou být o poznání šťastnější, neboť vítězí na půdě soupeře v konečném znění 1:2.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (hráč Lokomotivy): Šli jsme do utkání s tím, že neutrpíme debakl a to se povedlo. Soupeře jsme potrápili, ale vzhledem k současné formě hostů, jsme dnes na body nedosáhli. Kluci si ale fotbal užili a to je hlavní.

T. Piskor [-] - M. Pelc [-] (46. V. Novotný [-] ) , R. Vnuk [-] , M. Koštial [-] , J. Zahrádka [-] (70. D. Ryl [-] ) , M. Denk [-] , P. Poláček [-] , V. Horáček [-] , J. Šindelář [-] , M. Bukáček [-] , R. Vnuk [-]

TJ Noviny pod Ralskem
K. Moravec [-] - T. Jindra [-] , M. Pavelka [-] , R. Okénko [-] , J. Jablonský [-] , M. Heindörfer [-] , V. Foubík [-] , M. Lundák [-] , M. Novotný [-] , J. Sukovatý [-] , J. Švimberský [-]

ŽK: 5. J. Jablonský , 58. T. Jindra .
Hráči zápasu: P. Poláček - V. Foubík .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: Táborský Josef - KUBIŠTA Jan (N), HORÁČEK Miroslav (N).