21.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Noviny si doma zastřílely

0

Okna ještě do tohoto zápasu byla nad Novinami. Bohužel pro ně se po tomto utkání s domácími na pozici v tabulce vystřídala. Výkonem navíc Okna neoslnila a vítězství bere celek z Novin zcela zaslouženě...

Noviny začaly rychle

Pro hosty to byl smolný den již od samotného začátku. Na 1:0 dával za domácí Vít Foubík ve 20. minutě a skóre se pomalu, ale jistě začalo rýsovat. Hostům z Oken vůbec nic nevycházelo a nutno říci, že domácím se naopak dařilo. Další branka přišla v minutě 25., a na svědomí ji měl Lukáš Nedbal. Okna se navíc sešla s deficitem pěti důležitých hráčů do sestavy, takže hrála značně oslabená. Na to se ovšem hosté vymlouvat nemohou a tak do poločasu dohráli s Novinami za stavu 2:0 pro domácí.

Noviny si vylepšily skóre

Okna se neprobudila ani ve druhé půli a Noviny trestaly. Na 3:0 zvyšoval Jan Sukovatý v 50. minutě a to už byl alarmující výsledek pro hosty, kteří by jinak měli na to soupeře porazit. Další branka přišla z produkce Miroslava Novotného, který se trefil v 62. minutě. Noviny střílely i nadále. V 66. minutě se dokázal prosadit Michal Lundák. A závěrem se ještě podruhé zapsal na listinu střelců Vít Foubík. Okna tak podlehla vysoce na půdě Novin v konečném poměru 6:0. Noviny jsou prozatím sedmé.

TJ Noviny pod Ralskem
Michal Grolmus (gólman Oken): "Upřímně jsme, i vzhledem k absencím některých důležitých hráčů, počítali s tím, že dnes prohrajeme. Ovšem tak 2:0, nikoli 6:0. Jejich hra, a vlastně i onen výsledek, nás poněkud překvapila. Dnes jsme prostě na výhru neměli."

K. Moravec [-] - T. Jindra [-] , M. Heindörfer [-] (46. J. Plíva [-] ) , R. Heidrich [-] , V. Foubík [-] , M. Lundák [-] , L. Nedbal [-] , B. Žaloudek [-] (46. J. Tyll [-] ) , M. Novotný [-] , J. Sukovatý [-] , J. Švimberský [-]