21.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lindava domácí půdu neuhájila

0

Do Lindavy si přijeli zahrát hráči Polevska, kteří se momentálně pohybují na třetím místě v tabulce. To Lindava má opačný problém, nebezpečně se totiž blíži k poslední příčce. Tento zápas domácím určitě nepomohl...

1:2 pro Polevsko

Lindava zvolila poněkud tipckou hru, nakopávanou. Bohužel se tomu hosté dobrovolně přizpůsobili a po úvod utkání se hrála spíše hra domácích, než hostů. Z toho navíc Lindava těžila branku, o kterou se postaral Ondřej Mareš a poslal tak svůj celek do nejtěsněšího vedení. To byla 18. minuta zápasu. Hosté se přeci jen vzchopili a do konce poločasu stihli nejen vyrovnat, ale hlavně se i dostat do vedení. O vyrovnání se zasloužil Jiří Marušák ve 40. minutě a hosté tak mohli začít od začátku. Vedení poté přišlo o tři minuty později, když se dokázal prosadit Nečas David. Výsledek byl tedy do poločasu zvrácen na 1:2 pro hosty.

Polevsko výsledek nepustilo

Domácí sice chtěli, ale nešlo to. Polevsko se dalo dohromady a už v závěru první půle bylo vidět, že v zápase bude po jejich. Semkli se a bojovností domácího soupeře položili na lopatky. Nedali jim prostor prakticky k ničemu a jejich bojovnost šla určitě příkladem pro ostatní. Poslední branku v utkání si na svůj účet v 75. minutě připsal Bezouška Radek a to byla zřejmě poslední tečka za utkáním, které se pak dohrálo bez výraznějších momentů za výsledného skóre 1:3 pro Polevsko.

TJ Dynamo Lindava
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Dnes jsme "utrpěli" vítězství. Fotbal nebyl zrovna pohledný, ale za to mohlo i jejich hřiště. My jsme se poté nakonec semkli a soupeře jsme ubojovali až do zdárného konce. Výhra na hřišti hostů je určitě velmi cenná. Je také pravda, že to moc proti Lindavě zrovna moc dobře neumíme.

M. Zadražil [-] - L. Halčin [-] (58. L. Tichý [-] ) , V. Tima [-] , P. Gubenko [-] - J. Matela [-] (58. P. Havlas [-] ) , M. Moravec [-] , O. Mareš [-] , J. Dvorský [-] , J. Houfek [-] - M. Nýdrle [-] , P. Bosák [-] -