17.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vyrovnané utkání nakonec pro hosty

0

Jak Tuhaň, tak Noviny na tom byly podobně a proto se dnes očekával vyrovnaný zápas. Nakonec tomu ovšem nebylo a svoje si splnili především hráči hostů, kteří vsítili více branek...

Remízová půle

Oba celky vkročili do utkání s tím, že budou brát všechny body. První branka přišla z produkce Marka Charouzka, který otevíral skóre na 0:1 v 19. minutě. Branku měl na svědomí hráč Tuhaně. Za nedlouho, v minutě 27., se o vyrovnání postaral domácí hráč Jan Sukovatý a začínali znovu od začátku. Další průběh byl již bez branek a tak se šlo do šaten za stavu 1:1. Zatím tedy bez vítěze.

Zde se lámal chleba

Nikdo nechtěl prohrát a remíza také nebyla zrovna sympatická. Zvlášť, když se k brance hnali spíše hosté. V 72. minutě se prosadil Jaroslav Novák a utkání tak převážil na stranu svého týmu. Za nedlouho, konkrétně v 77. minutě, se prozměnu trefil Václav Krs. Do konce utkání už žádný z týmu nepřidal další branku a tak hosté nakonec uhájili svou výhru v konečném znnění 1:3. Vítezí tedy mužstvo z Tuhaně. Noviny doma selhaly.