16.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Domácí podlehli soupeři z čela tabulky

0

Do Mimoně přijeli hráči Jestřebí a domácí z Mimoně moc dobře věděli, že budou čelit zřejmě tomu nejsilnějšímu soupeři v lize. Jestřebí bylo favoritem, a podle toho hra vlastně i vypadala. Nakonec hosté vykradli Mimoň a vysoce vítězí...

Týmy si zastřílely

Především hosté byli těmi, kteří stříleli branku za brankou. Již v 11. minutě otevřel skóre hráč podzimu Jakub Pilař. V 16. minutě sice vyrovnal zápas domácí střelec Matoušek Patrik, jenže tento stav vydržel pouhé dvě minuty. Poté se totiž trefil David Šmejkal a Jestřebí bylo znovu na koni. Jakub Pilař posílal hosty do vedení 3:1, když se prosadil podruhé ve 33. minutě. Za čtyři minuty padla další branka, autorem byl Martin Kolařík. Na konečných 5:1 pro hosty upravoval znovu Pilař a zkompletoval tak hattrick. Konec první půle.

S brankami jsme neskončili

Druhá půle byla z obou dvou stran lidově řečeno neslaná a nemastná. Jak domácí, tak hosté měli problém pořádně vystřelit na bránu a oproti půli první, byla tahle pro oko fanouška jistě zklamáním. To ovšem nevadilo hostům, kteří pohodlně vedli a podle všech i pohodlně kráčeli pro tři body. V 86. minutě se ještě počtvrté stihl prosadit Pilař Jakub, jenže podtržení výsledku to nebylo. V poslední minutě řádné hrací doby snížil poslední brankou utkání Matušek Patrik a alspoň kosmeticky snížil blamáž ve výsledku 6:2 pro hosty z Jestřebí.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (vedoucí Jestřebí): Měli jsme jen dva přípravné zápasy a ještě ke všemu jsme hráli na umělce, takže jsem to rozhodně čekal vyrovnanější. Domácím zřejmě nepomohli hráči z áčka a i proto, že jsme je hned v první půli de facto zlomili, tak jsme brali plný počet bodů.