24.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

65. L. Dvořák (p.) - 3. T. Šedivý , 17. P. Wolfram , 45. P. Wolfram (p.) , 60. V. Šindelář , 62. T. Šedivý , 75. P. Wolfram
0

Kanonádu vedl hostující Wolfram, který si připsal hattrick. Rozhodnuto bylo už po prvním poločase, když vedli hosté 0:3.

Zápas popisuje Ladislav Bruna

Po dlouhé době jsme přijeli na zápas v silné a početné sestavě a hlavně se cítili v roli favorita. O první branku se postaral navrátilec do našich řad, Tomáš Šedivý, který tvořil společně s Vencou Šindelářem a Pavlem Wolfram naše ofensivní trio. Pavel Wolfram rozvlnil síť v 17. minutě.  Bohužel nás to natolik ukonejšilo, až jsme z toho začali dělat chyby, kterých chtěli domácí využít. Ovšem Jaroslav Bečka v brance byl proti a za zápas si zaslouží jedno z nejlepších hodnocení. Sice jsme měli převahu, ale pozdě jsme přistupovali k protihráčům a hodně se kazily přihrávky v přechodu do útoku. Na konci prvního poločasu vše uklidnil Pavel Wolfram, který zkušeně proměnil penaltu.

Wolfram dokončil hattrick

Do druhého poločasu jsme tak mohli vstoupit s klidem, a snažit se vytvořit si ještě nějakou šanci na gól. V 60. minutě zvyšoval Venca Šindelář a dvě minuty po něm přidal svůj druhý gól Tomáš Šedivý. Domácí si dali alespoň čestný gól z pokutového kopu v 65. minutě. Po této brance obdržené brance, jsme se snažily vyvarovat zbytečných chyb. Povedlo se nám ještě navýšit skóre na konečných 1:6. A to jen díky rychlému přechodu po vybojování míče si mohli Šedivý, Šindelář a Wolfram zahrát bago s obránci a brankářem ve vápně soupeře. Poslední jmenovaný Pavel Wolfram, tak vstřelil hattrick, za který mu gratulujeme. A jen mu chceme připomenout, že to bude mít drahý.

Ještě bych chtěl poděkovat naší týmové fotografce Michaele Tremlové za každozápasovou porci fotografií pro tento web.

Autor: Ladislav Bruna

TJ Sokol Starý Kolín
P. Pohl [-] - B. Machurka [-] , M. Hrubeš [-] , D. Tomek [-] , P. Šíma [-] , P. Kubát [-] - L. Dvořák [-] , P. Fejl [-] , D. Starý [-] - M. Veselý [-] , J. Vodička [-]

TJ Sokol Volárna
J. Bečka [-] - D. Mlýnek [-] , L. Brůna [-] , A. Hanek [-] - J. Smolík [-] , P. Šamša [-] (77. P. Čapek [-] ) , T. Hartman [-] , P. Wolfram [-] - T. Šedivý [-] (77. J. Pelikán [-] ) , J. Čihák [-] (41. F. Jakubal [-] ) , V. Šindelář [-]

ŽK: 44. T. Šedivý .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: NETÁHLÍK Rudolf - JAROŠ Pavel (N), WOLFRAM Pavel (N).