29.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Horní Bříza si upevnila třetí místo v tabulce

0

Horní Bříza se postarala o vedení celkově aktivnějším přístupem a pojistila si vítězství tím, že přijela v kompletní sestavě.

Pod taktovkou Horní Břízy

Hosté přijeli s vědomím, že letos už hrají zřejmě předposlední zápas 1.A třídy, protože Kdyně doma porazila Kralovice a tudíž ani šest bodů z posledních dvou zápasů by jim nemusel stačit k boji o záchranu. Navíc domácí jsou zvyklí na svém poněkud netradičně kratším hřišti zlobit ihned po výkopech golmana nějakou nepříjemnou střelou a dávají na domácím hřišti spoustu branek. V úvodu byli hosté celkem vyrovnaným soupeřem a docela to vypadalo, že to nemusí dopadnout tak zle. Jenže rychlí útočníci začali zlobit sice pomalu, ale o to více. V 8´ po podklouznutí stopera domácí útočník zakončil podél gólmana těsně vedle tyče a v 9´ střelu z 20m opřeli ještě o břevno. V 17´ centr po zemi napálili do brankáře. Gólman hostů si pak vzal ovšem šestiminutovou pauzu ve štěstí a to znamenalo ve 25´, 27´a 31´ prakticky 3 stejné branky po střelách za vápnem k tyči. 3:0 a bylo po zápase. Ve 42´ ještě vsítil domácí Lavička čtvrtý gól po centru ze strany - jak jinak než hlavičkou. 4:0 Krásný gól Vrby do šatny přesně umístěný do šibenice byla jen slabá náplast na zpackaný poločas. 4:1

Překvapení se nekonalo

Vlažný začátek druhé půle předznamenával, že by to nemuselo skončit zase nějakým debaklem. A když domácí v 61´ opřeli střelu do tyče a z protiútoku střelou z vápna zavěsil Vohár na 4:2, trochu se začalo myslet na uspokojivý výsledek. Domácí ovšem ještě dvakrát potrestali chybující obranu hostů. V 67´ přehodil Macháček brankáře z vápna a v 85´ hostům na cestu poslal k tyči šestého banána Landa, který tak potrestal nedůrazný odkop obránce.6:2

SK Horní Bříza
Löffelamn Martin: Radek Šimice zaprvní poločas plnil úkoly v defensivě a nabízel se hodně dopředu a v druhém poločase Fišer ač byl zraněný dohrál zápas, jelikož věděl že není nikdo na vystřídání hrál urputně na třech postech. Celkově jse se záasem spokojeni gratulace celému týmu za spolupráci upevnění 3.místa v tabulce

TJ Sokol Raková
Pavel Janda: Nejlepším hráčem hostů byl určitě Alois Vrba, který dal pěkný gól a bojoval celých 90 minut naplno za jakéhokoliv stavu.

L. Šimandl [-] - L. Janka [-] , K. Příhoda [-] (62. M. Helus [-] ) , M. Fišer [-] , M. Macháček [-] , M. Paukner [-] , M. Zavadil [-] , A. Lavička [-] , V. Zavadil [-] (64. V. Landa [-] ) , J. Sedlecký [-] (72. J. Šmucler [-] ) , R. Šimice [-]

M. Svěchota [-] - A. Vrba [-] , J. Břicháček [-] , J. Silovský [-] , J. Bartoš [-] , P. Vohár [-] (74. M. Běle [-] ) , P. Smitka [-] , J. Procházka [-] , J. Rottenborn [-] , D. Kašpar [-] , M. Reitspies [-]

ŽK: 79. R. Šimice , 88. J. Šmucler - 33. P. Smitka .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Kohout Miroslav - BÍNA Roman, PRESSL Václav.