27.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

Horažďovice nevyužily šance utéct v tabulce konkurentům

0

I přes jednoznačné skóre na konci zápasu bylo k vidění krásné ofenzivní utkání.

Velký boj o tabulkové příčky se udál v Horažďovicích, kde domácí tým přivítal Horní Břízu. K vidění tu byl celkem pěkně ofenzivně laděný fotbal. Přesně, co by člověk čekal od vysoko postavených mužstev. V 22. minutě už se však vytahoval míč z domácí branky. Stoper domácích nešťastně prodloužil za sebe, kde si na míč počkal Chocholatý, jenž se nemýlil. O šest minut později se už k vypracovanému gólu dostali hostě po Zavadilově centru, který si našel Sedlcký. Právě  Sedlcký v těchto chvílích držel tým disciplinovaným výkonem. Další branky už nepadly, a tudíž poločas skončil 0:2.

Ve druhé půli se šance zase rozmělnili na obě strany. Jak už nebezpečné střeli, tak velice dobře zahrané přímé kopy. I přes to se jediným střelcem druhého poločasu stal Chocholatý. Ten si hned na začátku druhé půle vzal na polovině míč a krásnou individuální akcí s ním došel až do brány. Stav byl již rozhodnutý, i přes to se dohrávalo ve vysokém tempu. Ano tempo však nepomohlo střelcům, tudíž zápas skončil výsledkem 0:3

FK Horažďovice
Boř Miloš: Soupeř nás prostě přehrál kvalitnější hrou. I tak si myslím, že fotbal byl líbivý a i z naší strany ofenzivní.

SK Horní Bříza
Loffelman Jiří: Hráli jsme na protiútoky, což komplexně řečeno vyšlo. Takže s výsledkem určitě spokojenost.

M. Forman [-] - V. Vrzal [-] , J. Sova [-] (22. M. Šedivý [-] ) , J. Forman [-] - J. Boček [-] , T. Jůda [-] , A. Vachuška [-] , M. Šafanda [-] , J. Janouškovec [-] - O. Chod [-] (46. M. Boř [-] ) , J. Nauš [-] (67. O. Stulík [-] ) -

L. Šimandl [-] - P. Chocholatý [-] (86. V. Zavadil [-] ) , L. Janka [-] , M. Fišer [-] (89. V. Landa [-] ) , M. Macháček [-] , J. Němeček [-] (75. V. Čermák [-] ) , M. Paukner [-] , M. Zavadil [-] , A. Lavička [-] , J. Sedlecký [-] (82. J. Šmucler [-] ) , R. Šimice [-]

ŽK: 31. O. Chod , 59. J. Forman .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Pohančeník Pavel - ŠÁLKOVÁ Helena, MAZÁN Jan.