24.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Horní Bříza i s neproměněnou penaltou bere všechny body!

0

Domácí nevyužili již pátý pokutový kop v řadě, mrzet je to však nemusí, čtyřmi góly si tři body i tak zajistili.

Kdyně na podzim na svém hřišti dokázala Horní Břízu skolit 4:2, ta se dnes pomstila a celkové vzájemné skóre ještě přehoupla na svou stranu. Již po čtvrt hodině hry Němeček z pravé strany přetáhl balón na levou na Zavadila, ten míč posunul na Pavla Chocholatého, který kulatý nesmysl uklidil do sítě. Hosty inkasovaná branka nabudila, ovšem ve dvou vyložených šancích svůj tým podržel gólman Šimandl a přestávkový stav tak přeci jenom více vyhovoval stovce přítomných fanoušků.

Necelých deset minut ve druhém poločase stačilo Horní Bříze k potvrzení vedení. Dlouhý balón hostující obrana nezachytila, ten se dostal až k naběhnutému Pavlu Chocholatému, který obstřelil Horáčka. Třetí branku měl na noze z pokutového kopu kapitán Radek Šimice, ovšem netrefil zařízení. Po hodině hry se ale opakovala totožná situace z trefy číslo dvě a Pavel Chocholatý tak zaznamenal hattrick. Následně se do vápna dral střídající Schwarz, byl atakován na hraně pravidel a sudí Doksanský odpískal pokutový kop i na druhé straně. K exekuci se jal Karel Forst a snížení bylo na světě. Poslední slovo však v utkání měli přeci jenom domácí. Zavadil zatáhl loptu po levé straně, předal Chocholatému, který ještě na penaltovém puntíku oslovil Jakuba Šmuclera, který ukončil střelecký výčet duelu. Domácí jsou tak pátí a mají na dostřel třetí pozici, hosté okupují příčku třináctou.

SK Horní Bříza
Löffelman Martin: „Chtěl bych vyzdvihnout našeho gólmana, za stavu 1:0 nás dvakrát zachránil. Jinak jsme měli převahu po celý zápas jak v poli, tak na šance. Naše smůla byla, že už jsme nedali pátou penaltu.“

SK Kdyně 1920
Trumpeš Vladimír: „Strašně špatně se to hodnotí, prohráváme si zápasy úplně sami. Máme moře šancí, jenže je neproměníme. Pak uděláme hrubku vzadu a už se to veze. Již nevím, co s tím dělat. Když nedáváme góly, nemůžeme vyhrát, to je zákon fotbalu.“

L. Šimandl [-] - P. Chocholatý [-] (81. M. Helus [-] ) , L. Janka [-] , K. Příhoda [-] (85. J. Šmucler [-] ) , M. Fišer [-] , J. Němeček [-] , M. Paukner [-] , M. Zavadil [-] (88. L. Kříž [-] ) , A. Lavička [-] , J. Sedlecký [-] , R. Šimice [-]

V. Horáček [-] - L. Výškrabka [-] , M. Výškrabka [-] , K. Šmejkal [-] , T. Pergl [-] (60. J. Schwarz [-] ) , R. Mathauser [-] (63. M. Trumpeš [-] ) , M. Džugan [-] (72. M. Miklič [-] ) , K. Hamor [-] , K. Knauer [-] (68. T. Dufek [-] ) , M. Janeček [-] , K. Forst [-]

ŽK: 77. L. Šimandl - 30. M. Džugan , 87. J. Schwarz .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Doksanský Tomáš - SCHNEIDER Josef, ŠKARDA Jiří.