24.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

Horažďovice uchránily své území čtyřmi góly!

0

Domácí v duelu s Černicemi nezaváhali a zapisují do tabulky další tři body.

Horažďovice uspěly na půdě Černic na podzim těsně 2:1 a tři body si z duelu odnášejí i nyní. Povedlo se jim také vstřelit úvodní branku utkání, když po zhruba čtvrt hodině hry použil po standartní situaci hlavu Jan Sova a právě touto části těla usměrnil kulatý nesmysl do sítě. Za zhruba stejně dlouhý časový úsek domácí vedení zdvojnásobili. Přetažený roh si našel na zadní tyči Josef Nauš a z první nedal Daňkovi šanci. Hosté ale vytáhli v závěru poločasu drápky a duel zdramatizovali. Radek Nádraský využil rychlého protiútoku, domácím neklapla ofsajdová past a po úniku sám na bránu uspěl hráč Černic obstřelením Boře.

Klid tak dodal zhruba stovce přítomným fanouškům ve druhé půli až čtyřicetiletý žolík z B-týmu Miroslav Lávička, který v rychlém sledu dvakrát zužitkoval ideální příhru na malé vápno, nejprve od Nauše, později od Jůdy. Černice navíc po druhé žluté kartě pro Laibla dohrávaly o deseti a na výsledku duelu se tak již nic nezměnilo. Horažďovice tak již bodově dotáhly třetí Křimice, hosté zůstávají u dna.

FK Horažďovice
Boř Miloš: „Zbytečně jsme si zápas za stavu 2:0 zkomplikovali brankou do šatny. Druhý poločas jsme ale zvládli, hosté byli neškodní, spíše nervózní a rozdíl ve skóre tak mohl být nakonec klidně i vyšší“