21.kolo, Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , 2015-2016

Radovesnice vítězně

41. M. Beránek , 89. T. Hora (p.)
0

První půle přinesla jednu branku

V první půli se nehrál moc líbivý fotbal, domácí se snažili chodit do brejků, ale jejich snaha byla marná. Končila na dobře zkonsolidované obraně hostujícího celku, který domácí jasně přehrával a vedl ráz zápasu. V 18. minutě se Šnajdr Jan tlačil do zakončení, ale domácí brakář Walentowicz Milan byl připraven. Ve 23. minutě se poprvé hosté prosadili, když se trefil Trnka Marek a upravil tak skóre utkání na 0:1. Ve zbytku první půle už se neodehrálo nic důležitého a tak domácí první poločas prohráli 0:1.

Druhá půle ve stejném duchu

Ve druhé půli už bylo na hřišti jedno mužstvo a to hosté. V 52. minutě se prosadil Spěváček Roman a zvýšil vedení hostů na z pohledu domácích nelichotivých 0:2. O 13 minut později už to bylo o 3 branky, když Puravec utekl po křídle a přešel přes posledního obránce a rozvlnil domácí síť potřetí - 0:3. Tím domácí uplně utupěli a utkání se již dohrávalo z povinnosti. Ubylo bojovnosti a domácí zcela rezignovali. Neměli vůbec chuť už se zápasem nic udělat. Za zmínku stojí ještě šance Puravce, kterou ale domácí brankář bravůrně zlikvidoval. 5 minut před koncem přece jen padla ještě jedna branka a to když Šváb Lukáš zvýšil vední hostů na zcela zasloužených 0:4. Tímto výsledkem utkání také skončilo a hosté si tak odvážejí 3 body.

Radovesice
Rittich Jan: V dnešním zápase se nám vůbec nedařilo, nedokázali jsme pokrýt rychlé hostující útočníky a to se nám stalo osudným. V dalším kole nebereme nic jiného než 3 body.

SK Dušníky
Schindler Jan: V tomto utkání jsem předvedli velmi dobrý a vyspělý výkon. Tři body jsme si jasně zasloužili a stále se budeme bojovat o čelo tabulky a cílem je samozřejmě postoupit.