18.kolo, Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , 2015-2016

--

Žernoseky zvítězily

0

První půle bez branek

První poločas vyšel lépe domácím, kterým vycházela kombinace hlavně po stranách a dlouhé míče za obranu. Hosté udělali v záloze mnoho chyb, a tak chodili domácí do otevřené obrany, kde ale stála dobře hrající obrana hostí. Do poločasu měli domácí jen jednu stoprocentní šanci, ale tu nevyužili. V druhém poločase se potvrdilo vzestupné zlepšení hry svěřenců domácího trenéra, kteří zlepšili hlavně kombinaci a nevytvářeli tolik nepřesných přihrávek.

Domácí rozhodli po přestávce

Ve 49. minutě se po lajně protáhl domácí zadák a centrem naservíroval míč spoluhráči, jehož střelu z dobré pozice zablokovali se štěstím obránci hostí. Domácí mohlo mrzet, protože nedohráli slibné brejkové situace. Hosté se dopředu skoro nedostávali a dělala jim problémy kombinace po zemi a tak nakopávali dlouhé míče, které domácímu obránci posbírali a hnali se opět dopředu. Domácí mohli udeřit po centru z pravé strany a po jednom rohovém kopu. V 61. minutě šel do brejku Durček, přestože měl proti sobě tři obránce, dokázal akci zakončit a vstřelit vedoucí gól - 1:0. O 5 minut později tentýž hráč zvýšil vedení domácích na 2:0. V 75. minutě opět domácí se hnali za vstřelením gólu, avšak marně. Ve zbytku utkání se domácí ani hosté neprosadili a tak utkání nakonec skončilo zaslouženým dvoubrankovým vítězstvím 2:0.

SK Sokol Malé Žernoseky
Schindler Jan: Domácí tým dnes podal lepší výkon než hostující tým a tudíž si zasloužil v tomto utkání 3 body. Můžu říct, že hrál mnohem lépe než v minulé polovině sezony.

SK Dušníky
Honzajk Jaroslav: Dnes se naším hráčům tolik nedařilo, hlavně v zakončení chyběla přesnost a klid na kopačkách. V příštím kole to budou chtít určitě napravit a v domácím prostředí zvítězit.

L. Hrdlička [-] - P. Durček [-] , R. Novák [-] , L. Šváb [-] (81. M. Švihlík [-] ) - M. Puravec [-] (70. J. Hála [-] ) , J. Puravec [-] , R. Spěváček [-] , V. Toncar [-] - T. Janda [-] (76. V. Rysinský [-] ) , T. Durček [-] (46. M. Trnka [-] ) - M. Hadaš [-]