25.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2015-2016

--

Kobeřice ztratily dvoubrankové vedení

20. R. Wirth , 26. J. Janík - 75. F. Hanus , 80. P. Gorčakovský (vl.)
0

V první části byly lepší Kobeřice a svou převahu vyjádřily dvěma góly. V 20. minutě šly do vedení, když se přesně trefil René Wirth. O šest minut později se zapsal do listiny střelců Janík a Kobeřice vedly 2:0. V dalším průběhu prvního dějství ještě domáci spálili dvě šance. Ještě na začátku druhé půle skončila hlavička René Wirtha na tyčce bohumínské brány. To byl zlomový okamžik. Bohumín zavelel k ofenzívě a během pěti minut srovnal skóre. Nejdříve se pod vinkl trefil Hanus. Pak si nešťastně srazil míč do vlastní sítě Buchta. Zápas tak dospěl k remíze.