10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , 2015-2016

9. T. Hindy , 44. T. Hindy - 8. J. Mařík (vl.) , 23. L. Matoušek , 49. M. Pícha
0

Krásné počasí, krásný fotbal a hodně branek. To bylo viděno v Ševětíně, kam dorazil tým z Boršova.

Čtyři góly v prvním poločase, jeden však do vlastní brány

Za domácí nastoupili v základní sestavě 3 dorostenci a posila z A týmu, Hindy. První poločas začal nešťastně pro domácí, když si Mařík v 8. minutě srazil balón do vlastní sítě a hosté šli tak brzy do vedení. To jim ale nevydrželo dlouho, neboť chvíli po rozehrávce vstřelil z rychlého útoku gól Hindy. První poločas měli mírně navrch hosté, což se potvrdilo ve 23. minutě, kdy Matoušek vrtáil Boršovu ztracené vedení zpět. Před prvním poločasem však za domácí střelou z dálky srovnal výborně hrající Hindy, což byla ale také jeho poslední akce, neboť byl o poločase střídán Kašperem, aby pošetřil síly na nedělní zápas.

Boršov udržel své vedení od 49. minuty

Do druhé půle vystřídali i hosté a střídání se ukázalo jako šťastné, Pícha pobyl na hřišti pouhé 4 minuty a poslal hosty znovu do vedení. Druhý poločas se odehrával ve slušeném tempu, na řadu přišla další střídání. Domácí měli více ze hry, dokázali si vypracovat více šancí, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Všechny tři body si tak odvezl hostující Boršov, i když utkání by slušela spíše remíza.

SK Ševětín B
Tomáš Dychtl: Po první půli, která přinesla řadu šancí na obou stranách měli více ze hry hosté byl stav 2:2. Po poločase se trefil střídající Pícha, více šancí jsme pak měli my, ale gól se nám vstřelit nepodařilo.

FK Boršov nad Vltavou B
Miroslav Lysina ( trenér ): Moji svěřenci nezopakovali výkon proti Zborovu a z první půle v Černém Dubu a bylo to tentokráte trápení. Naštěstí si soupeř dal vlastní gól a body zachránil Michal Pícha, posila z Áčka, nastoupivší do druhého poločasu

J. Trnka [-] - P. Lískovec [-] , P. Švejda [-] (85. M. Beznoska [-] ) , V. Chalupa [-] , D. Zloch [-] , T. Hindy [-] (46. M. Kašper [-] ) , J. Mařík [-] , R. Petřík [-] , P. Ertl [-] , D. Voneš [-] , V. Kokeš [-]

P. Fabián [-] - R. Kofroň [-] , P. Křemen [-] , R. Šafařík [-] - Z. Švejda [-] , L. Matoušek [-] , D. Friedl [-] (46. M. Pícha [-] ) , J. Kuchař [-] (76. . Soukup [-] ) - R. Vacek [-] (90. E. Kristek [-] ) , J. Ovčáček [-] - J. Soukup [-]

ŽK: 70. R. Šafařík .
Hráči zápasu: J. Trnka , V. Kokeš , T. Hindy - L. Matoušek , M. Pícha .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: ŠPELINA Miloslav - ŠÍMA Václav (N), KOREJČÍK Václav (N).