Rozhodla branka z 25. minuty

0

Hodně šancí a nic z toho

Zápas začal zostra a už v první minutě zahodili hosté tutovku, když ze tří metrů Viktor Němec překopl domácí branku. O tři minuty později posoudil rozhodčí průnik Jana Beránka šestnáctkou hostů jako penaltový a domácí dostali luxusní výhodu. Na puntík si připravil balón faulovaný hráč a gólman Bulovky Zajíček jeho lehkou střelu do sítě nepustil. Ve 25. minutě se při závaru před brankou hostů nejlépe orientoval Roman Švarc a po zemi stanovil skóre na 1:0.

Klidný závěr

Při stálé převaze domácích se předvedl mladík Matěj Šimon. Pěkné bylo jeho sólo z pravé strany, kdy obešel tři protihráče, a následná střela skončila těsně vedle Zajíčkovy branky. Další šance domácích, kteří nastřelili tři tyče, pochytal spolehlivě výborný hostující gólman Zajíček.

Autor: Martin Jakša

Počet diváků: 61. Rozhodčí: Řeháček Lubomír st. - BAHNÍK Martin, ŠVEC Martin.