22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jankov B pokračuje v dobrých jarních výkonech

0

Domácí fotbalisté se představili svým divákům netradičně již v 9:30. Tento čas nechal hráče vzpomenout na dorostenecká léta, ve kterých utkání začínala v podobné dopolední hodiny. Jako "probranější" tým se ukázal Jankov B, který jasně přehrál Hrdějovice B. Podrobnosti připravujeme...

Domácí předvedli dobrý start do utkání

Domácí Jankov B prohrál na jaře jediný zápas a po nepovedeném podzimu zažívá parádní jaro. Přesto se mu více dařilo ve venkovních zápasech, a proto chtěli s Hrdějovicemi B i kvůli nim předvést dobrou hru s tříbodovým koncem. Naopak hosté sbírají většinu bodů v domácím prostředí u tratě, kdy mají většinou k dispozici i pár hráčů A mužstva. Již v 6. minutě obral na pravé straně Maurer o míč bránícího hráče, předložil ho Šindelářovi, jenž hezky přeloboval Fajtla a potvrdil tak výbornou formu – 1:0. Ve 23. minutě předvedli domácí parádní fotbalovou akci, v jejímž závěru předložil míč Ježek před prázdnou branku Kudláčkovi2:0. Jankov B měl i další příležitosti, které ale zůstaly neproměněny. Hosté však nebyli nijak nebezpečným soupeřem.

Domácí se prosadili dvakrát, hosté jednou

Ve druhé půli se hrálo v poklidném tempu a nadále lepším týmem byli domácí. Gólů se diváci dočkali až v poslední čtvrt hodince utkání. V 75. minutě zabojoval o míč Rut, narazil si s Kudláčkem, jenž se střelou k tyči Fajtlovy svatyně nemýlil – 3:0. O minutku později se dočkali čestného úspěchu také Hrdějovičtí. S přímého volného kopu se přízemní střelou k tyči prosadil Holomel3:1. Prener nebyl možná zcela koncentrovaný. Jenže to ještě nebylo všechno. Poslední slovo měl domácí Maurer, který odehrál velmi podařené utkání! Holba utekl po lajně a Maurer měl na malém vápně již lehkou pozici – 4:1. Jankov B se díky výhře odpoutal od svého dnešního protivníka.

SK Jankov B
Daniel Rut (hráč Jankova): Myslím si, že jsme odehráli velmi dobré utkání, k čemuž nám dopomohl i soupeř. Jsme tedy velmi spokojeni jak s výkonem, kdy jsme hráli pěkný kombinační fotbal, tak se třemi body. Hlavně, že jsme udělali radost naším divákům.

SK Jankov B
L. Prener [-] - L. Simandl [-] , F. Černý [-] , M. Brabec [-] , J. Honner [-] - R. Hejda [-] (64. P. Holba [-] ) , O. Maxa [-] (21. M. Kudláček [-] ) , J. Šindelář [-] (86. K. Bohdal [-] ) , D. Rut [-] - M. Ježek [-] , M. Maurer [-] (81. J. Janeček [-] ) -

TJ Slavoj Hrdějovice B
J. Fajtl [-] - M. Hazmuka [-] , V. Bezecný [-] , P. Holomel [-] , J. Beran [-] - V. Bíca [-] (68. T. Ha [-] ) , M. Bárta [-] , M. Nálevka [-] , L. Kučera [-] - A. Pražský [-] - M. Vaniš [-]

ŽK: 74. L. Kučera .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: ŠAFRÁNEK Josef - PAVLÍK Michal (N), HRDLIČKA Jakub (N).