20.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Hluboká rozhodla již v prvním poločasu

0

Hluboká B nastoupila v poměrně nabité sestavě a to se odrazilo i na výsledku utkání. Již po prvním dějství bylo o osudu zápasu rozhodnuto a hosté se museli možná trochu přemlouvat, aby odehráli druhou část se ctí.

Poločas snů v podání domácích

Ačkoliv přijel Borek na Hlubokou odhodlaný pokusit se o překvapení, na posílené domácí to nestačilo. První ale zahrozil právě Borek, když střílel Jiřík. Jenže již ve 2. minutě se hlubocký Adam z pravé strany dostal do úniku, předložil míč ideálně před bránu Janderovi, který se nemýlil – 1:0. I nadále se hlubočtí hráči tlačili do zakončení a pendl z A týmu Hájek z malého vápna trefil jen tyč. Chuť si spravil o pár minut později, když zužitkoval nahrávku Procházky a ze šestnáctky mířil přesně – 2:0. Ve 28. minutě samostatný únik domácích Adam a s přehledem zakončil – 3:0. A hned za pět minut opět spolupracovala domácí útočná dvojice, když nahrával Hájek a zakončoval Adam - 4:0. Ve 40 min. domácí Povišer zahrával roh, k odraženému míči se dostal Procházka a nadvakrát skrz skrumáž procedil míč do brány - 5:0. Poločas sezony pro domácí završil ve 43. minutě Adam, který se uvolnil přes obránce a poté obešel i gólmana - 6:0

Čestný úspěch zaznamenal Kolouch

Po prvním dějství by řada hráčů Borku jistě již na hřiště nešla. Gól sice Hluboká již žádný nepřidala, ale příležitosti na to měla. Střela domácího Povišera ani Krátkého pokus se neujaly. Křiváček branku trefil až příliš přesně – nastřelil tyč. V 75. minutě vyzkoušel brankáře Vacla z dálky Kantor. A když domácí ani další brejkové situace nedokázali dotáhnout do konce, přišla branka útěchy v hostujícím podání. V 84. minutě se rozběhl hostující Kolouch, nechal za sebou všechny domácí obránce a sám před Vaclem zakončil přesně – 6:1. Útočná vazba tvořena hráči A týmu Hluboké byla v tomto utkání velmi znát a výrazně tak tito hráči pomohli k vysoké výhře domácího mužstva.

TJ Hluboká nad Vltavou B
A. Vacl [-] - K. Jandera [-] (60. O. Krátký [-] ) , P. Hájek [-] (56. T. Křiváček [-] ) , M. Kovařík [-] (46. D. Vácha [-] ) , J. Hrdý [-] , T. Adam [-] (56. P. Tůma [-] ) , M. Kovařík [-] , D. Ambrož [-] , L. Povišer [-] , J. Procházka [-] (46. J. Hrouz [-] ) , F. Brom [-]

FK Borek
J. Svatoš [-] - M. Šulista [-] , J. Litvan [-] , M. Bukovinský [-] (36. J. Endlicher [-] ) , Z. Kastl [-] - L. Kolouch [-] , J. Frank [-] (8. O. Vaník [-] ) - M. Šulista [-] , F. Jiřík [-] (83. J. Buchar [-] ) , D. Janíček [-] (46. L. Kantor [-] ) , T. Tengl [-]

Hráči zápasu: P. Hájek , T. Adam .
Počet diváků: 33. Rozhodčí: GRANEC Robert - POVIŠER Jiří (N), BENÝŠEK Radek (N).