18.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Ani s Doksy nedokázala Lomnice bodovat

37. O. Picek , 78. O. Vacek
0

Lomnice stále čeká na svojí první jarní výhru, která nepřišla ani v zápase s Doksy.

Picek určil výsledek prvního poločasu

Domácí se dostávají stále pod větší a větší tlak a je pro ně stále těžší dostat se do šance a vstřelit branku. Menší šance měly pouze Drahoňovský, Vávra a Zboroň. Zatímco hosté se ve 38. minutě ujali vedení po standardní situaci, kdy se hlavou trefil Picek.

Druhý poločas ve znamení neproměňování šancí

Ve druhém poločase už byli domácí lepší než soupeř, ale s proměňováním na tom byli stejně. Ještě ke všemu se v 56. minutě zranil domácí hráč Hrnčíř a musel střídat. Drahoňovský dvakrát v dobré pozici trefil pouze gólmana Kotyka a střídající Fedorko netrefil prázdnou branku. Proto přišel trest, v 78. minutě využil brejk Vacek a hostům zajistil vedení 0:2.

FC Lomnice nad Popelkou
Zdeněk Baudyš (trenér): Naše produktivita je nulová, takže s tím se nedá vyhrát. Ve druhé půli už to bylo lepší, ale šance jsme neproměnili.

J. Jezdinský [-] - M. Hrnčíř [-] (56. J. Fedorko [-] ) , M. Vávra [-] , D. Korček [-] , D. Drahoňovský [-] , P. Janata [-] , P. Zboroň [-] (76. L. Heřmanský [-] ) , Š. Veber [-] , J. Drusan [-] , J. Nechanský [-] , F. Košták [-]