17.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

FOTO, VIDEO: Chrastava nadělila bůra Bozkovu

30. J. Kouba , 33. J. Beneš , 53. J. Kouba , 58. D. Wolf , 79. J. Bém (vl.)
0

V 17. kole Chrastava hostila Bozkov, ten minulý týden zvítězil v poměru 5:2 nad Mšenem, nyní však Bozkovské hráče čekal těžší zápas.

Převaha domácích vyústila ve vedení

Bozkov se zaměřil na bránění a dvacet minut mu hra zezadu vycházela. Domácí měli míč stále na svých kopačkách, ale Beneš ve 13. minutě neuspěl při svém blafáku při sóle. Ve 30. domácím vyšla akce Petra Rozmajzla, který našel hlavu Štajnera a ten vybídl volného Koubu ke skórování. Ve 33. Henzl se Štajnerem rozjeli kombinaci, kterou zakončil na 2:0 hlavičkující Beneš. Pak Chrastavští trochu zvolnili a soupeř začal dotírat. Zíka tak dvakrát musel předvést své aktivity při kvalitních ranách hostů.

Opět se trefil střídající Wolf

Brzy po přestávce zvýšil na 3:0 po samostatné akci Kouba a po přihrávce Rozmajzla se trefil Wolf. V dalším útoku Beneš vyškolil obranu, jenže radost mu zkazil bek na brankové čáře. V 77. byl ve vápně jasně stáhnut k zemi Beneš, sudí však penaltový zákrok nechtěl vidět. Zaslouženou výhru lepších domácích jistil po své akci Štajner. Zápas mezi Chrastavou a Bozkovem sledovalo 350 diváků, což dělá Krajskému přeboru jistě čest.