28.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Debakl Kravař v Markvartovicích

0

Domácí měli raketový vstup do utkání a už ve 2. minutě zvedali ruce nad hlavu. Další gólový zářez zaznamenaly Markvartovice v 29. minutě. Do poločasu přidala domácí družina ještě dvě branky a do kabin se šlo za stavu 4:0. Hned zkraje druhého poločasu inkasovaly Kravaře pátou branku. V dalším průběhu zahodily Markvartovice další tři šanci a gólově se prosadily až v 77. minutě. Hosté korigovali skóre až tři minuty před koncem, když jejich střela skončila s pomocí břevna v brance. Kravaře tak utrpěly potupný debakl.