--

--

15. J. Klír
0

Vyrovnané utkání mezi Jindřichovým Hradcem a Rokycany nenabídlo zrovna kvalitní podívanou. Jediný gól vstřelil v patnácté minutě Klír, největší šance domácích spálil ve druhé půli Votava. Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Bezzubí domácí

O záchranu bojující Jindřichův Hradec přivítal u Vajgaru těžkého soupeře z Rokycan. První poločas byl herně velmi vyrovnaný, oba mančafty nastoupily s velkým odhodláním. Spíše než fotbalovou krásu viděli diváci spoustu soubojů a urputnou snahu z obou stran. Nebezpečněji působili hosté, na konci první čtvrthodiny přetavili jednu ze svých šancí také v gólovou radost. Kombinací přes celé hřiště se míč dostal až k Janu Klírovi, který prostřelil domácího gólmana Rešla. Hradec hrozil hlavně po standardkách nebo dlouhých vhazováních, ty si však obrana hostujícího týmu pohlídala.

Votava spaloval

Začátek druhého poločasu byl lepší ze strany Jindřichova Hradce, dvakrát byl blízko gólu Votava. Nejprve z malého vápna přestřelil bránu, aby tři minuty nato šel do brejku a sám na rokycanského Vilda. Jenže opora Západočechů ho vychytala a skóre i nadále zůstávalo 0:1. Ke konci zápasu vrhnuli domácí více sil dopředu, ale Západočeši urputně bránili. Naopak mohli přidat druhý gól, když vpadávali do rozhozené obrany domácích. Největší šanci měl střídající Cibula, po výborném náběhu si s jeho hlavičkou gólman Jihočechů Rešl poradil. Ač se Hradec vehementně snažil, Rokycany si vítězství vzít nenechaly.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!

FK Jindřichův Hradec 1910
Trenér M. Černoch: „Jsme zklamáni, že jsme neudělali tři body, protože na tři body to bylo, i když jsme nepodali optimální výkon. Na začátku druhého poločasu jsme neproměnili dvě obrovské šance, tutovky. Kdyby se nám to povedlo, tak jsme skóre otočili. Bohužel se tak nestalo, nakonec jsme dost smolně prohráli. Hosté nám z jedné dvou šancí uštědřili další porážku. Dobrý výkon odvedl Tomáš Beránek vzadu.“

FC Rokycany
Trenér P. Aubrecht: „Myslím si, že se hrál vyrovnaný fotbal. Oba mančafty si vytvořily svoje šance, jediný rozdíl byl v tom, že my jsme jednu z nich dotáhli až do gólu. Dá se říct, že jsme soustředěním a bojovným výkonem vítězství obhájili a trochu odčinili domácí zápas s Petřínem, který se nám nepovedl. Určitě k tomu přispělo, že jsme na zápas vyjeli o den dřív a v Hradci přespali, nechtělo se nám vstávat brzo ráno a dlouho cestovat. Podržel nás Honza Vild v bráně, velmi dobrý zápas odehrál také Honza Klír a korunoval ho brankou. Po ročním zranění se nám do sestavy vrátil Honza Vaščák. Zápas si užíval, zahrál velmi dobře a jsme rádi, že je zpátky.“

L. Rešl [-] - T. Šenkýř [-] , T. Beránek [-] , J. Zaal [-] (62. D. Cettl [-] ) , J. Chalupský [-] (71. T. Cypra [-] ) , O. Černoch [-] , F. Votava [-] , M. Šenkýř [-] , O. Blažek [-] , T. Havlík [-] , R. Koutný [-]

FC Rokycany
J. Vild [-] - J. Vaščák [-] (85. J. Kalaš [-] ) , P. Jindřich [-] , D. Skopový [-] (71. T. Cibula [-] ) , P. Aubrecht [-] (90. F. Škarda [-] ) , J. Procházka [-] , L. Aubrecht [-] , M. Černý [-] , J. Hereit [-] , Š. Špic [-] , J. Klír [-]

ŽK: 61. T. Havlík , 82. R. Koutný - 28. L. Aubrecht , 61. J. Procházka , 70. J. Klír .
Hráči zápasu: T. Beránek - J. Vaščák , J. Klír , J. Vild .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Matoušek Lukáš - HÁDEK Jaroslav, NAVRÁTILOVÁ Pavla.