--

--

--

0

Překvapivou výhrou domácího týmu skončilo střetnutí Převýšova s Chrudimí. Po brankách Shejbala a Sedláčka brali domácí všechny tři body.

Jan Shejbal byl jediným úspěšným střelcem v první půli

V tabulce jedenáctý Převýšov v minulém utkání nebodoval, podlehl sedmnácté Čáslavi 1:2. To Chrudim byla před utkáním ve velké fazoně. V posledních dvou utkáních to odnesl Most a Táborsko B, oba týmy dostaly shodný příděl – 0:5.

Favorit utkání z Chrudimi nezačal vůbec dobře, když už v sedmé minutě inkasoval. Centrovaný přímý kop propadl až před prázdnou branku k Janu Shejbalovi, který skóroval – 1:0. Šanci na srovnání měl nejlepší střelec soutěže Petr Rybička. Postupoval sám na brankáře Petra, jenže ten jeho úmysly vystihl a zneškodnil velkou šanci. Více šancí na srovnání Chrudimští neměli, v závěru už pouze Vojtěch Řezníček střílel vedle.

Tomáš Sedláček navýšil převýšovské vedení

Druhý poločas nezměnil obraz hry. Chrudim marně dotahovala náskok soupeře, naopak Převýšov měl hned několik šancí na odskočení o dvě branky. Nejprve Súkenníka skvěle vychytal Mrázek, o chvilku později Urbanec trestuhodně přestřelil. Domácí se druhé branky dočkali až v 62. minutě. Urbancův centr z pravé strany se štěstím trefil Tomáš Sedláček2:0. Jiskřičku naděje pro Východočechy mohl vykřesat znovu Petr Rybička. V další gólové příležitosti opět selhal, Petr předvedl další skvělý zákrok. Tečku za zápasem mohl přidat druhou brankou v zápase Jan Shejbal, jenže na poslední chvíli mu vypíchl míč Řezníček.

VIDEOSESTŘIH:

SK Převýšov
Petr Hrabík: "Utkání s kvalitním soupeřem jsme zvládli, jsme moc rádi za tři body. Zápas jsme odbojovali a vyhráli ho. Za nejlepšího hráče označím brankáře Petra."

MFK Chrudim
Pavel Jirousek: "Bojovné utkání, domácí byli namotivovaní. Soupeř dal z minima šancí dva góly, my jsme z minima šancí nedali nic. Proto odjíždíme s prázdnou."