4.kolo, Jihočeský | Vodňanská Liga , 2015-2016

--

--

5 Samyc – FC KIK 3:2 (2:1)

0

Souboj prozatím dvou nejhorších týmů letošního ročníku rozhodně nesliboval žádný excelentní zážitek, ale opak byl pravdou. Samyce se ujaly vedení již v 15 vteřině zápasu z penalty a o pár minut později již vedli 2:0, když Jirka Mach podcenil velmi slabou střelu z půlky. Hráče KIKu to ale moc nepoložilo a zaslouženě se jim podařilo do poločasu snížit. Do druhé půle opět vkročili lépe Samyce, ale díky konstrukci Machovo svatyně, kterou trefovaly snad ze všech pozic, se jim branku dát nepodařilo. Toho KIK využil k vyrovnání a zápas s ubývajícím časem začal gradovat. Pár minut před koncem se nejlépe ve vápně zorientoval sváteční střelec Roučka, který patičkou protlačil míč až do sítě. Samyce už závěr zápasu zvládly a připsaly si tak první letošní vítězství.