4.kolo, Středočeský | Rakovník | Viola Cup , 2015-2016

--

Viola nadělila hráčům Roztok desítku + FOTO

3. M. Kaválek , 5. M. Kaválek , 8. P. Faigl , 11. M. Kaválek , 13. P. Exner , 15. P. Exner , 16. P. Faigl , 20. P. Exner , 21. P. Faigl , 23. P. Exner
0

Viola narazila v posledním kole na tým Roztok. Potvrdila roli favorita a soupeři vstřelila hned deset branek.

Pěkné kombinace týmu Violy

Do dalšího utkání nastoupily Roztoky, proti favorizované Viole.

Až ve 3. minutě po kombinaci s Kaválka s Hejdou otevřel první jmenovaný skóré utkání, 1:0. Dvě minuty poté Kaválek zvyšuje svou střelou vedení svého týmu, 0:2.

Viola měla více ze hry, ale Roztoky bojovně držely krok se soupeřem. V  sedmé minutě nastřelil Maršík břevno. O minutu déle zachránila tyčka roztocké hráče od další branky, následný roh ale už branku přinesl, autorem branky byl Faigl, 3:0.

Tlak violy se zvyšoval a přišly další šance, se kterými si brankář Hůla skvěle poradil. Minutu před koncem prvního poločasu přišla další pohledná kombinace Kaválka s Faiglem, první jmenovaný zvyšuje náskok Violy, 4:0. Exner v poslední minutě mohl náskok ještě zvýšit, ale nastřelil akorát tyč.

Exner završil hattrick a přidává i čtvrtou branku

Hned v úvodní minutě druhého poločasu, krásně Exner zpracoval Kýzlovu přihrávku, z otočky překonal Hůlu, 5:0.  V 15. Minutě Exner vsítil střelou na zadní tyč šestou branku, 6:0. Minuta stačila na vstřelení dalšího gólu v podání Faigla, 7:0.

Roztoky vyzkoušely pouze pozornost gólmana Kabeleho, ten si ale střelou jednoduše poradil. Hra se vcelku vyrovnala, Medřický vyslal pěknou sřelu na branku Violy. Exner završil, ve 20. minutě, svůj hattrick a zvýšil na 8:0. Ve 21. minutě z rohu opět zvyšuje vedení Faigl z rohu, 9:0. V závěru přidal Exner svou střelou další a zároveň poslední branku, 10.0.

Elektro Viola
Marek Hejda: Roztoky jsme přehráli. Lépe jsme kombinovali, a hlavně jsme hráli dobře bránili.