23. F. Petrák , 35. M. Razima , 60. M. Razima - 10. T. Pytel , 90. M. Šroub (p.)

Za super fotky děkuji Veronice Neufusové...

Rapšach vedl, Sokol otočil...

Hosté z Rapšachu nastoupili k utkání v "sestavě hrůzy".

Domácí Sokol se sešel v docela solidní sestavě.

Utkání začalo velmi útočně. Během prvních 5 minut bylo k vidění po dvou zakončeních na každé straně.

V 1. minutě vysunul Mates Šroub českou uličkou nabíhajícího staršího z bří Pytlů Honzu, ten se však zalekl vyběhnuvšího Hrubého a trefil jej do prsou.

Brejk na druhou stranu, Petrák se zastřeloval a přestřelil.

3. minuta, Jirka Kronika z postu obránce. Po levé straně běžel jak Bolt, ale na přesnější zakončení mu nezbyly síly a bodýlko šlo vedle.

A konečně 5. minuta, nedorozumění na levé straně rapšašské obrany a Razima vyprášil rukavice Štěpána Šikra (Šíši).

Diváci byli nadšení útočnou snahou obou mužstev a podařené akce velmi kvitovali.

V 10. minutě se již fans radovali, a to početná enkláva Rapšachu.

Na dlouhý míč, který směřoval na nabíhajícího mladšího Pytla Tadeáše, si chtěl vyskočit domácí stoper Lovětínský, jenže míč netrefil a kožený nesmysl propadl.

Štírek v dresu Rapšach byl na správném místě, využil zaváhání obránců a levačkou obstřelil Hrubého - 0:1 !!!

Domácí však nesložili zbraně a byli častěji před brankou Rapšachu.

Ve 21. minutě musel střídat Honza Pytel kvůli zranění kolene, s tím zraněním však již nastupoval. U něj to vypadá na konec sezóny.

Nastupivší elév Maroušek jej plně nahradil. V 55-letech parádní výkon.

Vyrovnání se Lodhéřov dočkal ve 23. minutě.

Kombinace mezi Razimou a Petrákem snesla ligové měřítko.

Filip Petrák nezaváhal a pod vyběhnuvším Šíšou srovnal skóre - 1:1 !!!

Ve 30. minutě mohl jít Rapšach opět do vedení.

Soukupovi nesedla střela, ale mičuda prošla celým vápnem a Maroušek nenašteloval nohu správně, jinak by dorážel do prázdné kysny.

Co se nepovedlo Rapšachánům, to se povedlo Lodhéřovským.

Ve 35. minutě využil zaváhání hostujícího beka Kroniky Martin Razima a kolem Šíši vsítil gól - 2:1 !!!

Do půlky stojí za zmínku 2 parádní zákroky Šíši a střela Matese, se kterou si Hrubý poradil.

Jen bojovnost Rapšachu nestačila, Lodhéřov si výhru pohlídal...

Druhý poločas začal pološancí Rapšachu, střela Soukupa však šla mimo svatyni Hrubého.

Tato akce byla na dlouhou dobu poslední ze strany hostů.

Sokolíci začali pomalu ovládat střed hrací plochy a převážně Slavíček s Byrtusem rozdávali svým útočníkům velmi dobré míče.

Každý náběh Razimy, či Petráka, z levé strany Čejny a Kose, smrdělo gólem.

Hostující Rapšach měl v bráně skvělou oporu. Šíša, bohužel, na vše sám nestačil.

V 60. minutě byl i on krátký na přízemní střelu Martina Razimy. Ten si naběhl na pas Slavíčka a bez problémů proměnil - 3:1 !!!

Rapšach podnikal útočné výpady zejména po levé straně. Spolupráce Maroušek, Tadeáš Pytel, dělala velké problémy domácím obráncům.

Bohužel však bez gólového efektu.

To domácí, ti se činili.

Festival zahozených šancí kvitovalo domácí publiku výrazy: "Ách, jééé, to si děláš pr..l, co chcete víc?"...

Fans měli pravdu. To co zahodil sám Razima, tak to se nevidí.

Vrchol byl v 78. minutě. Čejna zatáhl míč po pravé straně, přihrál Kosovi. Nutno podotknout, že to byl brejk 5 na jednoho :-)

Kos vystřelil k tyči, jeho střelu skokem kočky Šíša vyrazil a Razima mohl metr před brankovou čárou v klidu doklepnout.

Štěstí, nebo nemohoucnost domácího útočníka, stálo při Rapšachu. Razima netrefil a tak skóre zůstalo beze změny.

Hosté se korekce výsledku dočkali v poslední minutě.

Na rohový kop šli do vápna skoro všichni. 21 hráčů v pokutovém území, jeden na polovině hrací plochy, sudí za vápnem :-)

Dlouhý balón přeletěl i nabíhajícího hostujícího gólmana Šíšu a snesl se na hlavičku Soukupa. Jeho střela směřovala do branky, ale nestačila do svatyně Hrubého doletět.

Ruka domácího Broma byla proti a sudí Kuneš neváhal ani vteřinu - penaltka byla na světě.

Martin Šroub se nemýlil - 3:2 !!!

A sudí pískl konec...

Lodhéřov vyhrál zasouženě, hosté sice bojovali, ale na zisk bodů to nestačilo.

Velmi dobrý výkon podal sudí Kuneš...

TJ Sokol Lodhéřov
František Slavíček - vedoucí týmu: Lodhéřov si vytvořil neskutečné množství šancí, které nedokázal proměnit. Byl to jeho nejlepší zápas sezóny a za výkon celému mužstvu děkuji. I díky Martinu Razimovi jsme utkání otočili a vyhráli. Nebýt skvělého gólmana Rapšachu, který vychytal neskutečné množství šancí, jsme mohli vyhrát i vyšším rozdílem.

SK Rapšach
Honza Pytel - trenér: V hodnocení posledních utkání si připadám jako flašinet ze Tří veteránů. Sestavu lepíme tak, abychom závěr sezóny dohráli důstojně. Nechceme odehrávat utkání v menším počtu než 11. Takže dnes museli nastoupit i hráči, které trápí nějaké zranění. Smutný hraje se sebezapřením již delší dobu, kotníky Matese Šrouba by potřebovali kopačky tak o 3 čísla větší, Soukup a jeho kolena, to je obehraná píseň. Navíc se na čtvrtečním tréningu zranili Mixal Šroub a Baník Pytel. Nestěžuji si, nepláču, vím že je to jen náš problém. Dnes k dobrému výsledku (i když 3:2 je dobrý výsledek) chyběl lepší materiál. I díky suprvýkonu brankáře Šíši jsme dlouho drželi Lodhéřov v napětí. Klukům děkuji za obětavý výkon, dřeli, bojovali, jen škoda, že jsme takhle nehráli během celé sezóny i v plné sestavě, měli bychom o hodně víc bodů... Soupeři gratuluji k výhře a sudímu Kunešovi děkuji za velmi dobrý výkon...

L. Hrubý [-] - S. Zelinger [-] , V. Lovětínský [-] , F. Petrák [-] - R. Byrtus [-] , T. Čejna [-] , R. Kupka [-] , P. Plachý [-] (56. L. Brom [-] ) , M. Slavíček [-] - M. Razima [-] , M. Kos [-] (80. M. Furták [-] ) -

SK Rapšach
Š. Šíkr [-] - J. Kronika [-] , D. Smutný [-] , A. Soukup [-] , M. Šroub [-] - V. Sajko [-] , J. Kříž [-] , J. Pytel [-] (21. J. Maroušek [-] ) , M. Šroub [-] - T. Pytel [-] , J. Šroub [-] -

ŽK: 50. M. Kos , 88. R. Byrtus .
Místo: Tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kuneš Radek - PRÁGR Lubomír (N), CÍSAŘ Milan (N).