20.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

Týmový duch, excelentní střelec - Rapid vyfasoval...

Lásenice měla být snad snadným soustem pro účastníka Okresního přeboru v příští sezóně.

Společenství Halámky/Hranice má sice mnoho zraněných, leč z širokého kádru má trenér Vajo větší možnosti výběru než trenér Rapidu.

Potvrdí společenství roli favorita a vyprovodí Rapid na cestu do Lásenice pořádným přídělem?

Za report děkuji Michalu Slavíkovi a Petru Bočkovi...

7 minut stačilo ke klidu...

Už v týdnu expert kola Martin Gráf prorokoval, že to bude ze strany domácích kanonáda.

Hosté z Lásenice před zápasem asi moc nepočítali s útočnými choutkami domácích a možná i proto nechali doma svá dvě útočná esa Kodadu a Puhlovského.

Kody je zraněný, Puhly nemohl jet.

Oba týmy vyběhly na přesně střižený trávník za krásného slunného počasí.

Od začátku se ujaly míče Halámky/Hranice a hosté vyčkávali na své polovině hřiště.

Míč běhal mezi domácími hráči a hosté pouze běhali za ním.

Postupným útokem domácí hráči naráželi na dobře srovnaný obraný blok hostů.

Ve 23. minutě to změnil Petr Kollmann, krásným pasem vyzval Ladislava Slavíka ke skórování a ten střelou o zadní tyč poslal míč přesně do sítě - 1:0 !!!

Byla to 70. branka vstřelená společenstvím v této sezóně !!!

Od této chvíle byly Halámky/Hranice ještě více na koni.

Běžela 27. minuta, Michal Slavík našel uličkou bráchu Ladislava a ten před branku naservíroval na Martina Řežába, který pohodlně skóroval - 2:0 !!!

Dál se valily útoky na branku Lásenice. Ve 30. minutě se po rohovém kopu dostal míč na Petra Herzoga, který znovu poslal míč do pokutového území hostů.

Na krásný oblouček si vyběhl brankář Kodým, ale jen míč přibrzdil pro Michala Slavíka, který stál zase tam, kde měl a hlavou doklepl míč do prázdné branky - 3:0 !!!

Lásenice to nezabalila, ale přechod do útočné fáze jim moc nešel.

Několik střel ze střední vzdálenosti pochytal v brance Dan Záviš, který si poradil i s trestným kopem z 26 metrů.

Další branku mohl přidat v závěru poločasu Řežáb, jenž prošel několik obránců, ale sám na brankáře těsně minul branku.

Kanonáda ve druhé půli...

Obrázek ve druhém poločase se nezměnil, hosté si nechtěli odvézt debakl, a tak se ještě více zaměřili na obranu.

Ve slunečném počasí a dusnu však síly ubývaly rychle a to se časem projevilo.

53. minuta, skvělá kombinace na dvě přihrávky a Honza Herzog sám před brankářem - 4:0 !!!

Poté přišly chvíle Martina Řežába, nejprve ho vychytal skvělým zákrokem hostující brankář.

V 61. minutě se však jako první zorientoval v pokutovém území a do odkryté branky dal - 5:0 !!!

Halámky/Hranice hrály s chutí a dál si vytvářeli šance, několikrát musel vytáhnout perfektní zákrok v brance stojící Kodým.

Rohový kop Ladislava Slavíka, který při zemi prošel až na zadní tyč, kde Martin Řežáb neměl problém ho uklidit do znovu odkryté branky - 6:0 !!!

A aby toho nebylo málo, tak Ladislav Slavík našel znovu v 83. minutě Martina Řežába a bylo to již - 7:0 !!!

O značné převaze domácích hovoří i fakt, že první rohový kop Lásenice zahrávala až v 85. minutě.

Honza Herzog po pěkné příhře Jirky Herzoga střílel do protipohybu brankáře, ale ten ještě stihl míč vytěsnit na další rohový kop.

No a v 88. minutě si to kluci zopakovali, ale tentokrát již Honza Herzog míč do sítě propasíroval - 8:0 !!!

V 90. minutě sudí Kořínek naposledy zadul do píšťalky a mohlo se jít slavit.

Pěkný zápas, který byl plný branek.

Hostům z Lásenice patří dík, že to po několika brankách nezabalili a snažili se dát alespoň čestný gól, i když to měli velmi obtížné.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Michal Slavík - organizační pracovník: Dneska jsme se po delší době sešli v silnější sestavě, i když nás stále kosí zranění, a na hřišti to bylo znát. Těžko vyzvednout výkon jednotlivce, dneska se hrálo jako tým a potom z toho třeba vyjdou 4 branky pro Martina Řežába. Dobré utkání odehrál Ladislav Slavík, který motal obráncům hlavy a přihrál na několik branek a také Honza Herzog, jenž vsítil dvě. Za hosty bych vyzdvihl brankáře Kodýma, který ač udělal chybu při třetí brance, tak několika zákroky svůj tým podržel.

TJ Rapid Lásenice
Petr Boček - neplacená děvečka pro všechno :-): V momentálním rozpoložení nejsme soupeřem pro skoro žádný tým v soutěži, natož rozjetým Halámkám. Rozdíl ve výkonu našeho poslepovaného kádru a dnešního protivníka byl propastný. Můžeme jen věřit, že důstojně dohrajeme soutěž, marodi se přes léto dají do kupy a zahájíme další ročník v poklidu.

D. Záviš [-] - J. Herzog [-] , J. Macho [-] (75. J. Slonek [-] ) , R. Duda [-] (66. R. Herzog [-] ) , P. Kollmann [-] - P. Herzog [-] (46. J. Herzog [-] ) , P. Novák [-] - T. Trsek [-] , M. Řežáb [-] , L. Slavík [-] - M. Slavík [-]

L. Kodym [-] - M. Mašát [-] , R. Jon [-] , D. Vacek [-] , J. Kandl [-] - J. Demeter [-] , B. Bednář [-] , P. Boček [-] , L. Binh [-] - D. Čutka [-] , V. Koranda [-]

ŽK: 65. R. Duda - 78. L. Binh .
Místo: Hřiště Halámky, event. Hranice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - TRSEK Josef (N), CHODIL Josef (N).