13.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Klopýtnutí favorita...

17. P. Bezemek (p.) , 42. J. Šustek , 58. K. Petrů - 40. M. Březovják (p.)
0

Sobotní utkání mělo jasného favorita, vždyť oba soupeře dělilo plných 10 bodů v tabulce. Sokol Plavsko však svou roli nepotvrdil a překvapivě klopýtl na hrřišti Sloupárny v Majdaleně.

Dvě pentle v prvním dějství...

Majdalena vstoupila do utkání aktivněji a po dvaceti minutách se zaslouženě dostala do vedení.

Rychlá akce Sloupárny po pravé straně, následný průnik Romana Bezemka do vápna, obhození brankáře Prokeše a pád pronikajícího hráče. Takto vypadal první gól Majdaleny.

Sudí Fillo neváhal a za podražení Bezemka brankářem pískl penaltku. Exekutorem se stal mladší bratr faulovaného hráče Pavel a rozvlnil síť - 1:0 !!!

O 20 minut později dostal sudí šanci na opakovačku. Trma vrma před domácí svatyní skončila podražením hráče hostí a sudí nekompromisně ukázal na penaltový bod.

Míč si postavil Míra Březovják a srovnal skóre - 1:1 !!!

Těsně před přestávkou přišla parádní akce alá Maradona. Honza Šustek si vzal na vlastní polovině balón, který zastavila až síť za Prokešovými zády. Paráda - 2:1 !!!

A šlo se do kabin...

Favorit se nezvedl...

Kdo čekal, že Plavsko ve druhém poločase nabere na obrátkách, ten se mýlil.

Majdalena byla jasně lepší a bylo jen otázkou času, kdy navýší skóre utkání.

58. minuta přinesla uklidnění na domácí kopačky a byla to opět akce podobná těm z Champions league...

Honza Kido zatáhl míč po pravé straně. Parádním centrem našel nabíhajícího Karla Petrů, který hlavičkou uklidil míč k tyči - 3:1 !!!

Poslední půlhodinu se utkání jen dohrávalo. Majdalena si svůj náskok pohlídala a dotáhla mač k překvapivému vítězství.

Hosté z Plavska sice přijeli oslabení o pár klíčových hráčů, ale svou hrou naprosto ulehčili roli domácí Sloupárně.

TJ Sloupárna Majdalena
Ladislav Čurda - předseda Sloupárny Majdalena: Se třemi body jsem spokojen, od začátku jsme měli více ze hry a vytvořili si několik šancí jenže jsme neproměnili . Obávaný soupeř z Plavska nám výhru ulehčil svou hrou.

TJ Sokol Plavsko
Jiří Heřmánek - předseda Sokol Plavsko: Vyjádření zatím nemám...

V. Bouchal [-] - T. Bürger [-] , P. Buday [-] , M. Čáp [-] , J. Ludvík [-] - V. Cikán [-] , J. Kido [-] , P. Bezemek [-] , R. Bezemek [-] - J. Šustek [-] (76. P. Čurda [-] ) , K. Petrů [-] (60. J. Faktor [-] )

D. Prokeš [-] - P. Přílepek [-] , B. Jaroslav [-] , P. Trepka [-] , J. Budín [-] (52. L. Punda [-] ) , J. Konhefer [-] , M. Březovják [-] , V. Šnajdr [-] , T. Jon [-] , J. Kaštánek [-] , P. Vejsada [-]

ŽK: 33. T. Bürger , 39. J. Kido , 68. J. Faktor - 17. D. Prokeš , 36. T. Jon , 80. B. Jaroslav .
Hráči zápasu: P. Bezemek - M. Březovják .
Místo: Tráva. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Fillo Zdeněk - ČURDA Ladislav (N), HORNÍK Fratnišek (N).