24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Ratibořské Hory bojují o třetí místo, přehrály Božetice

0

SK Ratibořské Hory
Milan Balík (asistent trenéra): Průběh prvního poločasu byl z naší strany velmi dobrý. Náš výkon ozdobila již ve 4. minutě utkání krásná branka Slavomíra Mareše ze 30 metrů a ve 37. minutě druhý gól Václava Hoffmanna z přímého kopu. Vstup do druhého poločasu se nám vůbec nevydařil, domácí nás prvních dvacet minut přitlačili na naši polovinu a v 54. minutě snížili stav utkání na 1:2. Poté jsme hru vyrovnali a byla škoda našich několika neproměněných brejkových situací. Výsledek jsme nakonec pečetili v 85. minutě po hrubé chybě domácího gólmana, kdy Feichtinger vystihl jeho přihrávku a předložil míč Kutišovi, který skóroval do prázdné branky. Za nasazení a bojovnost jsme si vítězství zasloužili. Pochválit musím všechny naše hráče, obzvláště bych ocenil výkon Davida Kutiše. V příštím utkání nastoupíme opět venku, v sobotu 11.6. od 17.00 na hřišti Sokola Sepekov.

TJ Božetice
J. Hanzlík [-] - J. Pinc [-] , F. Horek [-] , J. Jelínek [-] , L. Nevolný [-] , M. Fara [-] , M. Zeman [-] (19. J. Němeček [-] ) , J. Jakeš [-] , J. Kotrba [-] (78. F. Čipera [-] ) , J. Dušek [-] , T. Horek [-] (40. F. Stejskal [-] )

T. Hoffmann [-] - S. Mareš [-] , P. Komárek [-] , B. Greguš [-] (46. S. Katolický [-] ) , D. Kutiš [-] , A. Fišer [-] , M. Breda [-] , J. Vaněček [-] , T. Vocílka [-] (63. D. Feichtinger [-] ) , D. Dařílek [-] , V. Hoffmann [-]

ŽK: 37. V. Hoffmann , 43. D. Dařílek , 85. D. Kutiš .
Místo: Božetice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Mráz Marek - NOVOTNÝ Ondřej, KALINA Josef.