16.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

0

FC Bechyně
Radek Šťastný (útočník): Na začátku zápasu jsme byli horším týmem, ale po obdrženém gólu jsme začali hrát. Vyrovnali jsme na 1:1 a mohli jsme jít v závěru poločasu do vedení. V druhém poločase byla hra vyrovnaná a bylo několik šancí na obou stranách. V 51. Minutě jsme se dostali do vedení, které jsme bohužel nedokázali udržet a hned za 7 minut bylo vyrovnáno. Zasloužená remíza, za kterou jsme rádi.

FC Bechyně
J. Makal [-] - J. Vogeltanz [-] , O. Sedlák [-] , J. Kubasko [-] , J. Skalák [-] - E. Byrtus [-] , A. Kavka [-] , R. Mázor [-] (80. J. Šimeček [-] ) , R. Šťastný [-] (63. P. Byrtus [-] ) - P. Houdek [-] (69. M. Koukol [-] ) , L. Vrchota [-]

FK Řepeč-Opařany
M. Sarvadi [-] - P. Matyš [-] , J. Seidl [-] (62. P. Koktan [-] ) , M. Pražma [-] , M. Kaspřík [-] , T. Pražma [-] (80. J. Štecher [-] ) , J. Štecher [-] , P. Fencl [-] , M. Štecher [-] , M. Koktan [-] , J. Dončuk [-]

ŽK: 25. O. Sedlák , 29. E. Byrtus , 35. R. Mázor , 75. J. Kubasko - 31. J. Štecher , 83. M. Kaspřík .
Hráči zápasu: L. Vrchota - M. Pražma .
Místo: Bechyně. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Hladík Pavel - SCHWARZ Rudolf, FIALA Pavel.