15.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Smetanova Lhota byla pro Meteor tvrdým oříškem. Přesto hosté uspěli

0

Dramatické a na góly bohaté utkání viděli diváci ve Smetanově Lhotě. Ta se dostala do vedení už v první minutě, ale hosté zápas ještě do poločasu otočili. Ve druhém poločase se domácím podařilo vyrovnat, ale půl hodiny před koncem rozhodl Maroš Široký. Favorit zápasu se tak nakonec mohl radovat ze tří bodů po výhře 3:2.

Reportáž připravujeme..

AFK Smetanova Lhota
J. Dušek [-] - R. Vlk [-] (69. J. Vokatý [-] ) , D. Příborský [-] , Z. Pavlát [-] (10. V. Klíma [-] ) , V. Vařenka [-] , J. Hrach [-] , J. Kára [-] , A. Průža [-] (62. J. Kálal [-] ) , D. Barták [-] , L. Procházka [-] , S. Vlk [-]

FK METEOR Tábor
J. Šedivý [-] - M. Scheufler [-] , P. Včelák [-] (66. J. Novák [-] ) , J. Pípal [-] , P. Štumfol [-] , D. Fiala [-] (77. M. Ševčík [-] ) , M. Varačka [-] (57. M. Široký [-] ) , R. Pilař [-] , P. Maštalíř [-] , R. Ševčík [-] , M. Kučera [-]

Místo: Sm. Lhota. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Mráz Marek - NOVOTNÝ Ondřej, TANÁČ Vladislav.