26.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lhenice brzy vedly 2:0, pak ale zcela vypadly z role

0

V poklidu hraném utkání nakonec uspěl tabulkové hůře postavený Kameňák, který předvedl ve druhé půli skvělý obrat.

Lhenice do utkání vstoupily skvěle

Lhenice zažily výborný úvod. Bednár poslal domácí do vedení svou střelou v 7. minutě. O dvě minuty později se přidal s gólovým příspěvkem Mrkvička, jenž se radoval po tečované střele – 2:0 a s hosty to vůbec nevypadalo dobře. Domácí měli v zápase hodně šancí, Bednár, Beran, Mrkvička či Prenner ale v zakončení selhali, Dudák po nepovedených prvních zákrocích už vše spolehlivě likvidoval. Domácí rozhodně měli příležitost, jak zápas zlomit třetím gólem definitivně ve svůj prospěch. Hosté ale hráli čím dál líp, i oni měli hlavně v prvním dějství mnoho gólovek. A velkou vzpruhou pro ně byla těsně před poločasem dalekonosná rána Stegbauera, který se nádherně křížem přes bránu trefil do vzdálenější šibenice.

Mrázovi se stav 1:2 nezamlouval

Ve druhé půli jasně dominoval Kamenný Újezd a v 62. minutě vyrovnal Mrázem a stejný hráč dokonce za další čtyři minuty otočil – v obou případech využil přihrávek Stegbauera – 2:3. To nebylo od hostů vše, Sládek dostal v 76. minutě z půlky dlouhou přihrávku za obranu, míč si prvním dotykem výborně zpracoval, připravil si balón do zakončení a podél Trnky zavěsil – 2:4. Pak už se skóre neměnilo, Lheničtí prohra ani nijak nepálila a místo snažení o vyrovnání bylo ve vzduchu cítit spíše očekávání bronzové dokopné. Kameňák se výhrou vyšvihl na konečné osmé místo tabulky.

Připravujeme hodnocení celé sezóny od zástupců jednotlivých týmů! Sledujte náš web i nadále.

SK Lhenice
Zbyšek Novák (trenér): „V téměř plážovém tempu jsme se v zápase, kde nám chyběli tři lidi základní sestavy, úplně lehce dostali do vedení 2:0. Mysleli jsme si, že jsme zřejmě mistři světa, pánové si z toho začali dělat legraci a soupeř v závěru půle snížil. V plážovém tempu jsme pokračovali a soupeř nás třemi góly potrestal a bylo po srandě. Konečný výsledek 4:2 ale myslím ani nikoho moc netankoval…“

TJ Sokol Kamenný Újezd
Jiří Vaník (trenér): „Domácí měli dobrý úvod, ze dvou šancí dali dva góly a my byli v tu chvíli na ručník. Kluci se ale zvedli, převzali iniciativu, do konce zápasu už byli lepší a zaslouženě jsme to otočili. Dokázali jsme, že naše vzepětí v posledních zápasech nebylo náhodné, i v zápase, ve kterém de facto o nic nešlo, jsme ukázali, že naše forma šla nahoru.“

SK Lhenice
P. Trnka [-] - R. Pořádek [-] , P. Starý [-] , M. Bednár [-] , M. Mahák [-] (66. K. Muška [-] ) , J. Mrkvička [-] , J. Schön [-] , J. Beran [-] , P. Prenner [-] , L. Kopf [-] , T. Tůma [-]

J. Dudák [-] - A. Prokop [-] , V. Mráz [-] (74. D. Frnka [-] ) , J. Stegbauer [-] , M. Sládek [-] , P. Petkov [-] (46. D. Průdek [-] ) , O. Bělohlav [-] , M. Samborský [-] (46. O. Samek [-] ) , M. Beneš [-] , J. Havlíček [-] (74. V. Kotalík [-] ) , T. Chromý [-]

Hráči zápasu: M. Sládek , J. Stegbauer , V. Mráz .
Místo: Lhenice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Bumba František - MAREK Vladimír, PÁNEK Milan.