16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Trnava B výhrou živý boj o záchranu

0

V důležitém záchranářském zápase zvítězila poslední Trnava B nad Kralicemi a vytvořila tak trio čtrnáctibodových pronásledovatelů v boji o záchranu

Miloš Mezlík poslal domácí do vedení

Boj o poslední místo. Jinak se to nedá ani nazvat. V prvním poločase byli jasně lepší hosté. Naštěstí pro domácí, snad ani nechtěli dát gól. K tomu Pavel Janeček, další náhradník v brance Trnavy chytil penaltu. Neskutečné množství domácích chyb tak soupeř naštěstí pro ně nepotrestal. Paradoxně šla Trnava do vedení po šikovném zakončení Miloše Mezlíka, těsně před koncem poločasu 1:0.

Domácí výsledek navýšili a výhru uhlídali

Do druhého poločasu chtěli domácí zpřesnit hru. Chtěli, bohužel jim to stále nešlo. Vše vyvrcholilo úplně nesmyslnou chybou Luďka Ondračky. Naštěstí Pavel Janeček i tuto situaci vyřešil, bohužel cena byla vysoká. Zlomený prst znamenal střídání brankáře. Chvíli na to, přišlo další vynucené střídání. Tomáše Klímu vystřídal žolík Jiří Eliáš. Tomu stačili dvě minuty na vstřelení gólu. 2:0. To bylo pro domácí super, v zápase, který jim fakt moc nevycházel. A další šok.  V 73. minutě si Tomáš Doležal  vzpomněl na své slavné roky mezi dorostenci a z pozice levého obránce obešel vše, co šlo. Nešťastný brankář hostí už neměl šanci a tak 3:0 už bylo pro domácí velmi nadějné. Zápas dál pokračoval ve  stylu těžkých pouličních bojů. Počet šancí začal narůstat hlavně na straně domácích, bohužel  je nedokázali proměnit. Navíc Robert Savara, letos snad už pátý brankář špatně odhadl v 76. minutě trestný kop a hostům se podařilo Jaroslavem Chadimou snížit na 3:1. Dominik Jašek i Pavel Malec zahazovali šance a tak hosté ještě zlobili. Totálně zničeného Donalda Jensena vystřídal David Fiala.

FK Rudíkov B
Ondračka Luděk, trenér: Zápas skončil našim hodně šťastným vítězstvím. Tím se hodně zamotala spodní část tabulky.

FC Kralice n.Oslavou
Tomek Jiří, vedoucí: Nedokázali jsme proměnit spoustu gólových příležitostí ani stoprocentní šance a soupeř nás za to trestal. Dobrý herní výkon jsme tak nepřetavili ani v jeden bod. Velká ztráta, která hodně mrzí.

P. Janeček [-] (67. R. Savara [-] ) - V. Buďa [-] , M. Mezlík [-] , D. Jašek [-] , D. Jensen [-] (86. D. Fiala [-] ) , P. Malec [-] , T. Klíma [-] (70. J. Eliáš [-] ) , T. Doležal [-] , M. Pitor [-] , L. Ondračka [-] , M. Marek [-]

V. Zigmund [-] - A. Kabátek [-] , M. Tomek [-] , J. Chadim [-] , J. Kopeček [-] , M. Široký [-] , M. Peťa [-] , P. Němec [-] , M. Lokaj [-] , V. Polák [-] , T. Chadim [-]

ŽK: 8. M. Pitor , 29. M. Mezlík - 8. J. Chadim .
Hráči zápasu: V. Polák .
Místo: Trnava. Počet diváků: 50. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - VEŠKRNA Bohumil (N), NEKUDA Michal (N).