16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Radkovice zvládly důležitý zápas

0

Cenné tři body si do boje o záchranu připsaly Radkovice, které dokázaly otočit nepříznivě se vyvíjející zápas v Rouchovanech.

První půle branku nepřinesla

Oba soupeři vstoupili do jarní části shodnou remízou 1:1. Ani jeden tým stále nemůže být klidný, i když Rouchovany mají přeci jen více nahráno. Přeci ale jen budou chtít svému soupeři oplatit podzimní porážku 0:2. Hosté z Radkovic měli od začátku utkání větší touhu po vítězství a domácí tým zlobili hlavně ze středu hřiště. Rouchovany naštěstí držel ve hře brankář Lubomír Škarabela.

Ivo Pelikán otočil výsledek ve prospěch hostů.

Začátek druhého poločasu však vyšel lépe domácím, když se ve 47. minutě prosadil Zdeněk Holoubek 1:0. Radkovice se však nehodlaly vzdát, nadále útočili a odměnou jim byl vyrovnávající gól, který vstřelil v 58. minutě Ivo Pelikán 1:1. Velkou vůlí po vítězství pak strhli hosté vítězství na svoji stranu, když svou druhou brankou v zápase rozhodl o všech třech bodech v 72. minutě Ivo Pelikán 1:2. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Vrzala tak odešlo 60 věrných diváků sklamaně domů.

1.SK Rouchovany
Maša Jiří, hráč: Po velmi nepřesvědčivém výkonu jsme si nezasloužili vyhrát. Radkovice zlobili hlavně středem a my jsme nebyli schopni zareagovat. Golman ještě zachránil min čtyři branky. Radkovičtí byli důraznější.

SK Radkovice
Míča Jiří, trenér: Byli jsme lepším týmem, a to jsme ještě mnoho šancí neproměnili.

L. Škarabela [-] - J. Maša [-] (72. J. Odstrčil [-] ) , R. Škarabela [-] (46. M. Fiala [-] ) , P. Jelínek [-] - D. Svoboda [-] (82. P. Pachr [-] ) , P. Křivánek [-] , R. Havelka [-] , L. Ludvík [-] , P. Vala [-] - J. Slabý [-] , Z. Holoubek [-]

V. Štolz [-] - L. Kočí [-] (46. L. Štolz [-] ) , L. Pekárek [-] (90. V. Kočí [-] ) , A. Macháček [-] , K. Nedvědický [-] (79. P. Vejtasa [-] ) , I. Pelikán [-] , M. Nováček [-] , J. Hofman [-] , J. Pekárek [-] , M. Hlouch [-] , V. Zahradník [-]

ŽK: 69. I. Pelikán .
Hráči zápasu: L. Škarabela - I. Pelikán .
Místo: Rouchovany. Počet diváků: 60. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - KAŇKA Josef, SÝKORA Milan (N).