24.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

7.0

4.0

Zachraňující se Lukov zápas s Přílukami nezvládl

0

Do Lukova přijely Příluky, které sice přišly před časem o vedoucí příčku, ale stále představují kvalitního protivníka. Pro domácí Lukov byl tento duel další z existenčních, navíc rezerva Slavičína už v tabulce lukovským uniká. Domácí tým nezvládl úvod zápasu, kdy inkasoval branku hned v první minutě. Lukovský celek se poté snažil o srovnání stavu zápasu, ale překonat zkušeného brankáře Kupku se mu nepodařilo. Navíc po hodině hry inkasoval Lukov od Lošťáka druhou branku a to už vypadalo s domácím týmem zle - nedobře. Příluky dovedly zápas k tříbodovému zisku a domácímu týmu zkomplikovaly cestu za záchranou v soutěži.

Úvodní branku vstřelil Petr Votava už v 1. minutě

Po hodině hry přidal druhou trefu Luděk Lošťák ml.

SK Lukov
Michal Teplý, hráč:

FK Příluky
Jaroslav Brabec, sekretář: V posledních letech nás Lukov trápíval a chtěli jsme sním konečně vyhrát. Úvod zápasu se nám povedl výborně, po chybě domácího obránce jsme dali gól, který nás uklidnil. Pak se ale hra jen přelévala nákopy brankářů ze strany na stranu, fotbal to moc pěkný nebyl. V druhém poločase jsme dostali míč na zem a měli více ze hry, více šancí, kdežto domácí se v podstatě k žádné větší šanci nedostali... Proměnili jsme brejk na 2:0 a pak již drželi pevně otěže zápasu. Mohli jsme přidat další góly, ale v koncovce jsme byli nepřesní. Nakonec jsme s výhrou 2:0 spokojení, 3 body bereme.

Místo: Lukov. Počet diváků: 100. Rozhodčí: ZAPLETAL Jan - NOVÁK Radek, ODSTRČIL Tomáš.