10.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vyrovnaný souboj

0

O víkendu poslední tým tabulky TJ Počerny potrápil na domácím hřišti tým TJ Baník Pila B, který se drží na 4. místě tabulky. Zápas rozhodla přesná koncovka.

Domácí své fanoušky nepotěšili

V prvním poločase diváci mohli zaznamenat lehkou převahu hostů, kteří do Počeren přijeli z Pily. Svojí převahu potvrdili po 17ti minutách hry, kdy skóre otevřel Belbl Petr, který svojí střelu nasměroval tam, kam měl. Nemilé překvapení na diváky domácího týmu čekalo ve 37. minutě, kdy náskok hostů navýšil Belbl Miroslav na 2:0. Ovšem šance se tvořily i na hostující půlce, kde ovšem domácí nedokázali proměnit své v šance na góly, a tak se po prvním poločase odebrali do kabin bez jediného vstřeleného gólu.

Změna v sestavě už nepomohla

V kabině domácíh se rozhodlo o změnách v sestavě, které za nepříznivého stavu byly nezbytné. Jedna změna proběhla v obraně, kam se namísto Čiviše Romana postavil Žlůva Radek. Také v útoku proběhla změna, kde nastoupil místo Rubického Daniela hráč s číslem 12 Petráček Václav, který otevřel skóre druhého poločasu. Domácí drželi s hosty krok a nebýt nepřesné koncovky, která se domácích držela po celý zápas, mohli si domácí připsat alespoň bod. Ovšem v 60. minutě se domácí dopustili chyby a inkasovali branku na 3:1. Domácí po rychlé rozehrávce, kdy soupeřovy nepůjčili míč, rychle odpověděli.  Po dvou minutách domácí hráč Sluka Pavel snížil na 3:2. Za poslední půl hodiny hry se Počerny snažily zuby nehty zápas vyrovnat, ale marně. Hosté konečný tlak ustáli a své vedení nepustily.

TJ Počerny
Filek Lukáš: O tři body nás připravily naše nedisciplinovanost a selhání v koncovkách. Remíza by z mého pohledu zápasu slušela více. Gratulujeme soupeři k výhře.

TJ Počerny
J. Čižmár [-] - M. Karnet [-] , V. Pikrt [-] , M. Beran [-] , R. Čiviš [-] (46. V. Petráček [-] ) - M. Valta [-] , A. Opl [-] , P. Sluka [-] , A. Krajsa [-] - L. Filek [-] , D. Rubický [-] (46. R. Žlůva [-] ) -

TJ Baník Pila B
T. Koudelka [-] - V. Šimůnek st. [-] , T. Kadera [-] , L. Matoušek [-] , J. Rytíř [-] - M. Belbl [-] , T. Jakubal [-] , M. Šeda [-] , P. Belbl [-] - R. Mudra [-] , P. Jakubal [-]

ŽK: 21. D. Rubický - 19. V. Šimůnek st. , 71. P. Jakubal .
Místo: tráva. Počet diváků: 10. Rozhodčí: Hrubý Vít - PANCNER Vladimír (N), RYSL Roman (N).