10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

--

--

Chlumčany se zvedají ode dna, naopak Dvorec prodlužuje trápení a padá na poslední místo v tabulce

0

Souboj dvou posledních celků tabulky sliboval spíše bojovnou a taktickou hru. Chlumčany, jako polité živou vodou, zvládly poslední dvě utkání na výbornou a získaly prvních šest bodů a přeskočily tak Dvorec, který má na kontě pouze 3 body za jednu výhru

V prvním poločase se dařilo více domácím

Od úvodu utkání se do zakončení tlačili spíše domácí, kteří měli v začátku hned několik šancí. Proměnit v gól se jim to ale povedlo až ve 33. minutě, kdy se po standartní situaci nejlépe zorientoval Tomáš Beníček a vstřelil vedoucí gól svého týmu 1:0. Poté se hra začala vyrovnávat a hrálo se spíše uprostřed hřiště mezi šestnáctkami. Žádný gól už se nikomu nepodařilo do poločasu vstřelit a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Druhý poločas se přitvrdilo a padlo šest žlutých karet

Druhou polovinu utkání  začali lépe domácí, kdy si chtěl hostující brankář zastavit přízemní střelu nohou, ale bohužel pro něj i jeho tým se mu míč nepodařilo zkrotit. Míč tak proskotačil až do brány a domácí vedli 2:0, autor střely byl Roman Sosnovec, to byla 50. minuta. Hosté na nic nečekali a o 3. minuty později snížil Pavel Brožovský, který se trefil hlavou z přímého kopu 2:1. Do konce utkání už se hostům nepodařilo vyrovnat a tak si domácí mohli připsat druhou výhru v sezóně.

TJ Keramika Chlumčany B
Petr Štych: „ Nic moc pěknýho na podívanou to nebylo, ale tři body jsou důležitý“

TJ Slavoj Dvorec
Miroslav Dušek: „Bylo to vyrovnaný na obě dvě strany. Ve druhé půli jsme dokázali akorát zkorigovat na 2:1. Bohužel už jsme tam padli a budeme špatně spát přes zimu“

M. Hůla [-] - F. Štěpán [-] (54. M. Zíka [-] ) , F. Lösch [-] , T. Lachman [-] , R. Sosnovec [-] , L. Tomášek [-] , J. Vajai [-] , J. Kastner [-] (61. V. Křivan [-] ) , T. Beníček [-] , Z. Havlíček [-] (85. J. Šimek [-] ) , M. Vojáček [-]

P. Greguš [-] - Z. Tomaščík [-] , J. Končel [-] (69. T. Kulhánek [-] ) , L. Trhlík [-] (85. P. Končel [-] ) , M. Matějov [-] - O. Košán [-] , J. Terč [-] (46. V. Semerád [-] ) , A. Vavřička [-] , M. Greguš [-] , P. Brožovský [-] - M. Dušek [-] (73. Š. Terč [-] ) -

ŽK: 10. T. Beníček , 52. J. Kastner , 60. L. Tomášek , 72. J. Vajai , 88. J. Šimek - 52. M. Dušek , 80. L. Trhlík .
Hráči zápasu: T. Beníček , L. Tomášek - M. Greguš .
Místo: Tráva. Počet diváků: 88. Rozhodčí: Komanec Petr - ŠTÖKL Adam, SMETANA Patrik.