11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

Blovice doma bez bodu, Předenice si zaslouženě odváží všechny body

7. K. Hajský , 90. P. Choun (p.) - 44. R. Jirák (p.) , 59. J. Majer , 66. J. Majer
0

Velice těžký zápas čekal hostující Předenice na hřišti Blovic, které doma jenom tak neodevzdávají body. Jediný tým co v Blovicích bodoval, byl první Chotěšov. Předenice se ale pořádně nachystaly a přehrály Blovice ve všech směrech

První poločas začali lépe domácí

Velice slušná návštěva 180 lidí se došla podívat na souboj týmů z horní poloviny tabulky. Vše napovídalo výbornému pokoukání a dokonce i počasí bylo velice příznivé. Od první minuty se chytli spíše hosté, ale své šance nedokázali proměnit. Zato domácí udeřili hned z první šance. V 7. minutě vybojovali domácí míč na svém vápně a rychlým přechodem do útoku po levé straně se dostali až k centru z kterého vstřelili první gól zápasu. Autor branky byl Karel Hajský 1:0. Po gólu se opět ozvali   hosté a vytvořili si hned několik šancí, tu největší ale zahodil hostující Tomáš Kadlec, když ve vápně přestřelil bránu domácích. O několik minut mohl tentýž hráč napravit zaváhání, když se Martin Bruml zbavil svého obránce a pronikl až do vápna, kde předložil krásnou přihrávku zmiňovanému Tomáši Kadlecovi, který podruhé zklamal. Předenice měly více ze hry a vytvářely si více šancí. Blovice se snažily hrát spíše na brejky a do šancí se dostávaly minimálně. Svoji aktivitu dokázali hosté využít ještě do poločasu, když se do vápna dostal Josef Majer a byl zfaulován. Na pokutový kop si věřil kapitán Radek Jirák a bezpečně proměnil 1:1. To už byla 44. minuta. Do poločasu si hosté vytvořili ještě dvě velké brankové příležitosti, ze kterých se jim ale gól dát nepodařilo. Tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Předenice si tři body pohlídaly, Blovicím se podařilo v poslední minutě jen snížit

Ve druhém poločase se pokračovalo ve stejném tempu jako v prvních čtyřiceti pěti minutách. Blovice hrozily spíše z brejkových situací, ale ke gólu to nevedlo. Když už se dostali k bráně, tak je vychytal hostující gólman. Až do 59. Minuty se hra odehrávala spíše mezi vápny. V 59. Už tomu bylo jinak, když si Martin Bruml přehodil obránce a poté krásně přihrál Josefu Majerovi, který se před branařem nemýlil a střelou k tyči otočil zápas ve prospěch hostů 1:2. Tlak Předenic se začal navyšovat, což vedlo k dalšímu gólu, když si na vápně zpracoval míč Josef Majer, který svým druhým gólem uklidil míč k tyči 1:3. O několik minut později mohli hosté navýšit, kdy kopali trestný kop, ale hostující hráč trefil dobře postavenou zeď. Na konci utkání se ke slovu přihlásili ještě domácí, když v 90. minutě snižoval blovický Petr Choun, který nezaváhal při exekuci pokutového kopu. To už domácím ale moc času na vyrovnání nezbylo a tak po nevýrazném výkonu prohráli 2:3 a hosté si zaslouženě odváží tři body.

TJ Sokol Blovice
Ondřej Laibl, kapitán: „Chtěli jsme samozřejmě vyhrát, to je bez debat. Po gólu, co jsme dali, jsme přestali hrát, neběhalo se ani bojovnost nebyla, prostě špatný zápas.“

TJ Předenice
Martin Bruml: „Jeli jsme do Blovic s tím, že nás čeká velice těžký zápas. Venku se nám moc nedařilo, tak jsme konečně chtěli venku urvat body a předvést dobrý výkon. To se povedlo.“

V. Hudák [-] (45. R. Šabata [-] ) - K. Hajský [-] (73. M. Kašpar [-] ) , R. Tyml [-] (82. V. Davídek [-] ) , J. Stegmuller [-] (63. J. Parouz [-] ) , P. Choun [-] , O. Laibl [-] , J. Diviš [-] , M. Jílek [-] , M. Štětina [-] (45. J. Jílek [-] ) , A. Zdvořáček [-] , T. Nekola [-]

M. Šatra [-] - K. Mašek [-] (89. J. Mašek [-] ) , D. Kasl [-] , D. Procházka [-] , R. Jirák [-] - T. Kadlec [-] , V. Frank [-] , M. Myška [-] , P. Kvídera [-] (83. M. Zelenka [-] ) - J. Majer [-] (70. T. Pech [-] ) , M. Bruml [-] (61. J. Bernášek [-] ) -

ŽK: 86. V. Davídek - 89. J. Bernášek .
Hráči zápasu: R. Tyml - T. Kadlec , J. Majer .
Místo: Tráva. Počet diváků: 180. Rozhodčí: Němec Michal - ČERVENKA Karel (N), ŠILHÁNEK Zdeněk (N).