10.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Valtířov zaskočil favorita

0

V zápase 10.kola Okresního přeboru hostil TJ Spartak Valtířov favorita soutěže TJ Sebuzín.

Domácí se představili jako houževnatý celek, který se svého soupeře nezalekl a po bojovném výkonu zaslouženě zvítězil.

Po brance na obou stranách

V prvnich dvaceti minutách se podle očekávání ujali hosté aktivity a v jedenácté minutě se zaslouženě dostali do vedení zásluhou Andrease Schmidta.

V dalším průběhu Valtířov postupně začal vyrovnávat hru a odměnou mu byla branka pět minut před koncem poločasu, kdy se přesně trefil Miloslav Kokoška a srovnal tak stav zápasu na 1:1.

Valtířov otočil skóre

Druhou půli začli aktivněji domácí a po chybě hostující obrany poslal domácí do vedení Antonín Hovorka ve 48.minutě.

Následně se chopil inciativy Sebuzín a snažil se o vyrovnání.

Domácí se spoléhali na zabezpečenou obranu a rychlé protiútoky. Jeden z nich využil v 78.minutě střídající Štěpán Slezáček a poslal domácí do dvoubrankového vedení.

Hosté vědomi si dvougólového manka tlačili domácí před vlastní pokutové území, ale Valtířov si již cenné vitězství vzít nenechal.

TJ Spartak Valtířov
Pavel Šumpík - trenér: "Soupeř byl lepší prvních dvacet minut, my jsme se poté vzchopili a do poločasu vyrovnali. Po změně stran jsme se brzy ujali vedení. Soupeř se poté snažil vyrovnat a my jsme podnikali rychlé protiútoky a z jednoho z nich jsme vstřelili třetí branku."

TJ Sebuzín
Vladimír Strnad - trenér: "V prvních dvaceti minutách jsme byli lepším celkem. Poté se hra vyrovnala a po dvou našich chybách Valtířov otočil zápas. V závěrečném náporu jsme z brejku inkasovali třetí branku."

V. Sláma [-] - D. Šumpík [-] , D. Patyk [-] (76. Š. Labai [-] ) , D. Šumpík [-] (60. Š. Slezáček [-] ) , M. Kokoška [-] , A. Hovorka [-] , V. Jackel [-] , K. Turek [-] (40. V. Tuzar [-] ) , M. Berjak [-] , J. Sůva [-] , P. Dvořák [-]

TJ Sebuzín
M. Sýs [-] - B. Kubát [-] (60. M. Strnad [-] ) , T. Vodrážka [-] (78. V. Čapík [-] ) , J. Lacina [-] , P. Smatana [-] - J. Světlý [-] (52. P. Kolátor [-] ) , P. Burgr [-] , P. Jaroš [-] (75. J. Kubát [-] ) , A. Schmidt [-] - Z. Kubát [-] , J. Ehl [-] -

ŽK: 10. K. Turek , 52. D. Šumpík , 89. A. Hovorka .
Místo: Tělovýchovná jednota Spartak V. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Miltner Aleš - SOUKUP Robin, GRUPAČ Miloš.