13.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Sebuzín rozhodl o vítězství již v prvním poločase

0

Před velice slušnou diváckou kulisou ve 13.kole Okresního přeboru, spolu změřily síly TJ Sebuzín a B-tým Velkého Března. Domácí celek po menší výsledkové krizi potřeboval nutně zvítězit pokud si chtěl uchovat kontakt s čelem tabulky. Hosté se ukázli jako zdatný celek a domácím, především po změně stran, řádně zatopili. Sebuzínští nakonec domácí půdu uhájili a připsali si veledůležité tři body do tabulky...

Sebuzín v první půli lepším celkem

Utkání hrané na těžkém terénu, které úplně nesvědčilo kombinační hře, začalo lépe pro Sebuzín. Domácí celek si vytvořil územní převahu, ale těžký terén hráčům komplikoval hru. Ve dvacátédeváté minutě se domácí celek ujal zaslouženě vedení. Úspěšným střelcem byl Zdeněk Kubát - 1:0. Za osm minut bylo pro domácí ještě veseleji. Do dvou brankového vedení je poslal záložník Pavel Jaroš - 2:0. Sebuzínští byli i zbytek poločasu při chuti, ale zbývajících osm minut už žádnou změnu skóre nepřineslo.

Hosté chtěli urvat alespoň bod

Druhá půlka zápasu přinesla trochu jiný obraz hry. Domácí celek pod dojmem dvougólového vedení už nebyl tak aktivní a naopak hosté postupně začali vyrovnávat hru. Bohužel pro hosty většina jejich akcí končila na spolehlivém gólmanovi domácich Jakubu Markovi. Sebuzínští již žádné drama nepřipustili a po vyrovnaném průběhu si v posledním zápase podzimu připsali zasloužené vítězstvi.

TJ Sebuzín
Vladimír Strnad - trenér: "Těžký zápas na těžkém terénu, hra byla celkem vyrovnaná. My jsme byli lepší v prvním poločase, ve druhém hosté srovnali hru. My jsme si výhru vybojovali již v první půli."

TJ Sebuzín
J. Marek [-] - T. Vodrážka [-] , J. Lacina [-] , P. Smatana [-] , B. Kubát [-] - Z. Kubát [-] , J. Světlý [-] (65. M. Sýs [-] ) , P. Burgr [-] , P. Jaroš [-] (60. J. Ehl [-] ) , A. Schmidt [-] - M. Strnad [-] (80. V. Čapík [-] ) -

FK Jiskra Velké Březno B
J. Bázler [-] - J. Kovář [-] (46. K. Štromajer [-] ) , M. Zlámal [-] , L. Janek [-] - D. Řezáč [-] , P. Ultsch [-] - L. Vojtěch [-] , J. Charvát [-] - P. Hanuš [-] , J. Krejza [-] , J. Kejklíček [-]

Hráči zápasu: J. Marek .
Místo: Tělovýchovná jednota Sebuzín. Počet diváků: 110. Rozhodčí: RUŽBARSKÝ Dominik - KRÝSL Ondřej, KOLMAN Pavel.