8.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lídr z Mikulovic pokračuje ve svém tažení

0

Po minulém nepovedeném zápase s Torpedem hostilo Hradiště suveréna soutěže - Mikulovice.Ty úlohu favorita potvrdily a jasně zvítězily.

Shejbalovo břevno a pak góly Mikulovic

Mikulovičtí v první půli předváděli velmi dobrý kvalitní fotbal.

V 8.minutě ale mohlo jít Staré Hradiště do vedení, brankář Dufek byl již překonaný, rána Shejbala však skončila na pouze břevně a odražený míč nedokázali Holman s Komárkem dostat do sítě.Tento gól by býval mohl pozměnit ráz utkání.

Skóre tak otevřel v 11.minutě mikulovický Tomáš Karlík mladší, který zaznamenal již svůj devátý gól v soutěži.

Mikulovice svou kombinací přehrávali Staré Hradiště, jehož krajní obránci navíc chybovali.V 15.minutě zvýšil na 2:0 Jakub Hyxa.

Minutu před přestávkou se prosadil Radim Stefanov, bývalý hráč Hradiště.Poločas tedy vyzněl jednoznačně 0:3.

Hosté přidali další tři branky

Jak první poločas skončil, tak druhý začal.Radim Stefanov -0:4, mikulovický rychlík prošel po pravé straně a střelou na bližší tyč překonal brankáře Bílka, který i přes inkasované branky chytal dobrý zápas.

Nejhezčí moment ze strany domácích obstaral v 58.minutě Tomáš Komárek.Mladý útočník Hradiště předvedl pěknou sólovou akci přes celé hřiště, kterou zakončil střelou od břevna do brány - 1:4.

Svůj druhý gól v zápase zaznamenal i Hyxa, když po kombinaci se Stefanovem dorážel míč do sítě - 1:5.

Čtvrt hodiny před koncem utkání Pavel Vencl z dorážky pečetil skóre na spíše tenisových 1:6.

Mikulovice se nadále vezou na vítězné vlně, v příštím kole se jim postaví celek Rosic.

TJ Sokol Staré Hradiště B
Petr Mára (trenér Starého Hradiště): Chtěl bych pochválit hostující mužstvo za předvedenou hru.Domácí tým hraje v současné době takový ustrašený fotbal.

Autor: L. N.

J. Bílek [-] - F. Komárek [-] , V. Teplý [-] , M. Voříšek [-] , R. Šmíd [-] - R. Sluťak [-] , P. Holman [-] , T. Lipavský [-] , P. Lexman [-] (75. S. Novotný [-] ) - T. Komárek [-] , P. Shejbal [-]