9.kolo, Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dražkovice doma nestačily na Opatovice

0

Dražkovice, nabuzené po výhře ve Starém Máteřově, přivítali na svém hřišti béčko Opatovic, které naopak v minulém kole podlehlo Vysokému Chvojnu.

Domácí začali hrát po deseti minutách

Domácím v tomto zápase scházel Lukáš Vladyka, které mu se v minulém kole nebývale dařilo.V útoku jej tak nahradil Filip Kubánek.

Hned ve třetí minutě tasil rozhodčí Syrůček žlutou kartu, když Libor Mazánek zhatil faulem nadějnou situaci Opatovic.

V prvních deseti minutách jakoby domácí byli stále v kabině, ale se štestím přestáli opatovické útoky.

Pak si začali vytvářet šance i dražkovičtí.V jedné z nich si Jan Mazánek zasekl míč, přehodil si jej na levou nohu, mířil však jen doprostřed branky a Pavel Hampl jeho střelu vyrazil.Dvě šance zahodil Kubánek, nejprve se ukvapil se střelou a ve druhé možnosti přestřelil z deseti metrů branku Opatovic.

Pak ještě Ondřej Souček trefil po chybě hostů břevno.Poločas tak skončil bez branek.

Šťastná branka zajistila Opatovicím 3 body

Druhý poločas už nabídl z obou stran méně kvalitní podívanou a to zapříčinilo, že i šancí ubylo.Hosté si vytvořili jednu gólovou příležitost, kterou však neproměnili.

Rozhodnutí přinesla až 82.minuta.Dražkovický obránce Michal Kopečný odkopl míč tak nešťastně, že se mu podařilo trefit jednoho z opatovických hráčů, střídající žolík Jakub Richter doběhl odražený míč a dorazil jej do branky - 0:1.Tato šťastná branka tak přinesla Opatovicím tři body.

Domácí si v tabulce udrželi sedmé místo.Opatovicím B patří díky třem bodům aktuálně čtvrtá pozice.