6.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2015-2016

--

Přelouč doma podlehla Bohdanči 3:4.

2. J. Kmoníček , 13. M. Beránek , 62. O. Bendžík (p.) - 24. Z. Žurek , 26. J. Zackl (p.) , 75. S. Kvapil , 78. V. Krejčí
0

Atraktivní nedělní utkání v Přelouči sledovalo 150 diváků. Domácí celek šel sice brzo do vedení 2:0, ale hosté dokázali během dvou minut srovnat stav na 2:2 a v druhé polovině zápasu se jim podařilo zápas otočit do vítězného konce 3:4, a tak prodloužit svojí sérii 4 výher v řadě. Jak tento zápas probíhal se dozvíte v následujícím reportu.

První polovina zápasu skončila remízou 2:2.

Začátek zápasu vyšel velmi dobře domácímu celku. Hned v druhé minutě se po standardní akci prosadil Kmoníček Jan. Hra byla velmi aktivní z obou stran a v 13. minutě nám padl další gól. Z této branky se opět radoval domácí celek, který dal gól z další standardní akce. Autorem této branky byl Beránek Milan. Takový start do zápasu byl pro domácí jako z říše snů. Jenže radost domácího celku vydržela jen do 24. minuty, kdy se za hosty prosadil Žurek Zdeněk a stav byl 2:1. O další dvě minuty později nám padla vyrovnávací branka, kterou zařídil z penalty Zackl Jakub a stav byl náhle 2:2. Po této vyrovnávací brance byl domácí celek velmi zaskočený a již do konce prvního poločasu nedokázal vstřelil další branku. A tak oba celky odházely ze hřiště za stavu 2:2.

Bohdaneč dokázala dvěma rychlýma góly otočit zápas.

Úvod druhé polovinu zápasu byl velmi vyrovnaný a oba celky si tvořily dobré šance na vstřelení vedoucího gólu. Domácí celek si vytvořil velký tlak, po kterém vznikl faul ve vápně na domácího hráče a tak rozhodčí nařídil jasnou penaltu. Této příležitosti se ujal Bendžík Ondřej, který v 62. minutě poslal svůj tým do vedení 3:2. Po této brance domácí tým polevil ze hry a začal tvořit chyby ze kterých vznikaly šance pro hosty. To se domácímu celku také vymstilo, protože stejně jako v první půli dokázal hostující celek vstřelit dvě branky v rozmění pár minut minut. Nejprve v 75. minutě skóroval Kvapil Sebastián, který touto brankou srovnal stav na 3:3 a o tři minuty později se povedlo hostům vstřelil další gól, který byl nakonec vítězní. Autorem vítězné branky byl v 78. minutě Krejčí Vojtěch. Po této brance již nebyla žádná změna a tak se mohli hosté radovat z parádně otočeného zápasu ve svůj prospěch.

FK Přelouč B
M. Záruba [-] - M. Školník [-] , J. Dušek [-] , J. Kmoníček [-] , M. Beránek [-] - M. Beránek [-] , O. Bendžík [-] , R. Novotný [-] , M. Štainer [-] - J. Linhart [-] , J. Hataš [-]

SK Lázně Bohdaneč
M. Vlček [-] - O. Škopek [-] , A. Rössler [-] , J. Baldrych [-] , J. Zackl [-] - T. Lánský [-] , Z. Žurek [-] , L. Flekr [-] , S. Kvapil [-] - V. Krejčí [-] , T. Virt [-]

Hráči zápasu: O. Bendžík - V. Krejčí .
Místo: tráva. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Čermák Jiří - SEIBERT Daniel, NEKVAPIL David.