--

--

Gólová smršť ve druhém poločase přivála tři body na domácí stranu

0

Po poločase vedl Převýšov 1:0. Jenomže ve druhé půli se karta otočila - domácí nasázeli brankáři Petrovi tři branky a Chrudim se raduje ze tří bodů

Rána před poločasem poslala hosty do vedení

Převýšov do zápasu nastoupil aktivněji, ale první větší šanci měli na svědomí domácí hráči. Po spolupráci Kesnera s Kopeckým pálil druhý jmenovaný a Petr musel ukázat svoje kvality. Hra byla kouskována úzkostlivým metrem rozhodčího Průchy. Po jedné ze standardek hlavičkoval Adámek, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil. Ve 28. minutě přišla další gólovka Chrudimi. Kopecký si na zadní tyči počíhal na centr Řezníčka, ale v zakončení mu scházela přesnost. Následně se zranil hostující Vlkanova, kterého nahradil Sedláček. Hosté dokázali udeřit chvíli před půlí - Amate Alberto Malagon si postavil balón a z přímáku svou levačkou i s pomocí odrazu míče od břevna zařídil Převýšovu vedení.

Dva góly během pěti minut

Bylo na domácích, zda dokáží nalézt odpověď. A našli. V 61. minutě byl ve vápně poslán k zemi Kesner a nařízenou penaltu proměnil střelou doprostřed Lukáš Kopecký! Chrudim neustala ve své aktivitě a byla pánem na hřišti, což jí rychle přineslo další branku. Kopecký centroval, míč skončil u Michala Radouše a bylo domácí vedli 2:1! Převýšov byl potrestán za svou pasivitu a už jen těžko nahazoval útočné otáčky. A tak přišlo definitivní rozuzlení. Kesnerův centr si našel Lukáš Kopecký a akrobatickou střelou zády k bráně vsítil nádherný třetí gól. Ve východočeském derby tak uspěli domácí a nutno dodat, že za druhý poločas si tři body Chrudim rozhodně zasloužila.