2.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Premiéra béčka Ústí nad Orlicí dopadla na výbornou

0

Rezerva Ústí bodovala naplno na hřišti již tradičního účastníka A. třídy. Dvěma brankami se o vítězství Jiskry zasloužil Richard Ráb.

V utkání se nováček soutěže Ústí nad Orlicí B utkla s týmem Načešic.

Úvodní branku vstřelil Ráb

Začátek zápasu ovládly domácí Načešice. Ve třetí minutě kopali roh. Po lehké teči skočil balon na tyči. V šesté minutě znovu ohrozili bránu ústecké rezervy hlavičkou. Šanci zlikvidoval skvěle chytající Jakub Truhlář. V 17 minutě střílel z vápna ústecký Richard Ráb a o tyč otevřel skóre zápasu. V 25. minutě se do střelecké příležitosti prokličkoval Matouš Kopecký. Jeho střelu zastavil na brankové čáře obránce. Výraznější šance již nebyly a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro hosty.

Jiskra vedení v druhé části zápasu potvrdila

Začátek poločasu patřil opět domácím. Ti byli velmi aktivní. Větší šanci si díky skvěle hrající obraně ústecké Jiskry nevytvořili.

V 62. minutě se musel po střele hlavou blýsknout Truhlář. O dvě minuty později si Ráb ťuknul s Kalouskem a zvýšil svým druhým gólem v zápase na 2:0.

V 76. minutě odkopl Truhlář. Motl prodloužil na Sloupenského, který nekompromisně skóroval. O osudu zápasu začínalo být pomalu rozhodnuto.

Domácí se přesto snažili. Jejich píli zúročil Milan Kodera. Po chybě obrany Jiskry přesně zakončil do brány Truhláře. O minutu později po hře rukou ústeckých rozhodčí odpískal penaltu. Tu však hráči Načešic zahodili spolu s možností zdramatizovat zápas.

TJ Mezilesí Načešice
Ústí nad Orlicí B: "Zápas rozhodla vysoká produktivita útočníků, bojovný výkon všech hráčů i velmi dobře zvládnuté taktické pokyny v obranné činnosti."

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B
.: .

Z. Lédl [-] - D. Jirásek [-] , J. Petřík [-] , R. Chmelík [-] - V. Mládek [-] , R. Novák [-] , F. Jirásek [-] , M. Chmelík [-] , M. Svoboda [-] - D. Levínský [-] , D. Svoboda [-] (80. M. Kodera [-] )

J. Truhlář [-] - L. Bárta [-] (81. A. Jansa [-] ) , M. Šebrle [-] , J. Kalousek [-] (70. A. Sloupenský [-] ) , R. Ráb [-] (87. M. Fikejz [-] ) , P. Motl [-] , F. Vacek [-] , S. Rejda [-] , P. Grunta [-] , M. Kopecký [-] , J. Kaláb [-]

ŽK: 42. D. Svoboda , 48. M. Svoboda - 41. M. Kopecký , 65. L. Bárta , 75. P. Motl .
Hráči zápasu: R. Ráb .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Svědiroh Miroslav - SUCHOMEL Karel, MRKVIČKA Martin.