11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Načešice rozhodly o svém vítězství v 25 minutách

0

Domácí vlétli do zápasu plnou rychlostí. Za pětadvacet minut vstřelili soupeři tři branky. Kapitán Pardubiček Krejčí dokázal vstřelit dva góly, ale jeho výstavní branky k vyrovnání nestačily. Načešice v druhé půli, ve které měli převahu spíše hosté dokázali vítězství uhájit.

První půle jednoznačně v režii domácích

Sobotní utkání v Načešicích, kam přijel tým Pardubiček, začalo pěkně zostra. Již ve čtvrté minutě otevřel skóre z volného přímého kopu Marián Dobrovolný. O dvě minuty později mohl být již rozdíl ve skóre dvojnásobný. Po souhře Jošta a Filipa Jiráska letěla střela mimo bránu. Načešice byly při chuti a vytvářely si další velké šance. Pokusy Dobrovolného, Michala Svobody a Daniela Jiráska ale brankou neskončily. Po čtvrt hodině hry se osmělily i Pardubičky a zahrozily sérií rohových kopů.

Ve 22. minutě zachytil Filip Jirásek malou domů a pohodlně zvýšil na 2:0. O tři minuty později se rozvlnila síť brány Pardubiček potřetí. Po přímém kopu Filipa Jiráska zvýšil kapitán domácích Michal Svoboda na 3:0. V 31. minutě po sérii standardních situací snížil hlavou Filip Krejčí.

V nervózním závěru domácí vedení uhájili

V kabině Pardubiček očividně došlo k rázným krokům zabránit ostudě. Domácí se naopak nechali vývojem první půlky hry uspat. Hosté tak měli herní převahu. To dospělo v 64. minutě ke kontaktní brance kapitána Pardubiček Krejčího. V 70. minutě musel dokonce Filip Jirásek zachraňovat situaci na brankové čáře.

V nervózním závěru z obou stran byla světlou výjimkou šance střídajícího Richarda Nováka, který mohl vítězství Načešic pojistit. Další branka však již nepadala, a tak si Načešice, především zásluhou první čtvrtiny zápasu, zajistily druhou domácí výhru v řadě.

TJ Mezilesí Načešice
Rostislav Kučera (trenér Načešice): Z jasného utkání jsme nakonec udělali zbytečné drama,kdy jsme opět propadli v druhé části zápasu.První poločas byl z naší strany výborný,potvrdili jsme to i střelecky ale těch šancí bylo ještě daleko více a navíc jsme zbytečně inkasovali.V druhé části jsem „zestárl“ zase tak o dva roky.Úplně jsme vypadli ze zápasu,dostali soupeře do hry a o výsledek se báli až do samotného závěru

P. Gajdošík [-] - M. Dobrovolný [-] , A. Jirásek [-] , F. Bříza [-] , M. Chmelík [-] , J. Petřík [-] - P. Marek [-] (70. D. Levínský [-] ) , D. Jirásek [-] (83. R. Novák [-] ) , M. Svoboda [-] - F. Jirásek [-] (88. R. Chmelík [-] ) , R. Jošt [-] (57. D. Svoboda [-] )

SK Pardubičky
M. Kouba [-] - J. Kopp [-] , Š. Strouhal [-] (65. J. Hrebenar [-] ) , D. Martan [-] , P. Prokůpek [-] (80. J. Bednář [-] ) - O. Mráz [-] , D. Málek [-] , R. Froš [-] , M. Svoboda [-] - J. Strachota [-] , F. Krejčí [-]

ŽK: 22. J. Petřík , 67. M. Dobrovolný - 10. R. Froš , 18. D. Martan , 44. J. Kopp , 59. D. Málek , 66. P. Prokůpek .
Hráči zápasu: M. Svoboda .
Místo: tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Čad Jiří - MRKVIČKA Martin, ŠLOR Robert.