1.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Posílená rezerva Jenišovic deklasovala Zásadu B

0

V posledním kole Okresního přeboru rezerva Jenišovic udělila svému soupeři debakl, proti posílené sestavě Jenišovic se postavila Zásada B, od počátku utkání byli domácí lepším týmem, což se ukázalo i na výsledkové tabuli.

Domácí rozhodli do poločasu

Od prvních minut byli domácí aktivnějším týmem, aby ne, když v základní sestavě se představili například Miroslav Vavřich, Matěj Randák nebo Marek Bangha, borci kteří hrají pravidelně za místní A-tým.

Ve 13. minutě udeřil první z jmenovaných, tedy Vavřich, který nekompromisně naložil se svojí šancí a poslal domácí tým do vedení. Netrvalo dlouho a udeřil i druhý z jmenovaných, mladý Randák se parádně trefil a navýšil vedení svého týmu. O dvě minuty později na 3:0 zvyšoval Kovács. Do poločasu na konečných 5:0 zvyšoval Randák s Vavřichem každý po jedné brance a bylo rozhodnuto již do poločasu.

Čtyři branky Vavřicha

Sudí Lebeda zahájil druhý poločas a hned od počátku byli domácí opět aktivnější. V 57. minutě vstřelil Vavřich svůj hattrickový gól a zvýšil vedení na 6:0. Od této chvíle se hrál poklidný fotbal s minimem těžkých soubojů a zákeřností. V 76. minutě přidal Vavřich ještě svůj čtvrtý gól a na domácí straně ukončil brankový koncert. V 89. minutě střídající Cón zpečetil skóre na konečných 7:1, když vstřelil alespoň čestnou branku.

FC Jenišovice B
Matěj Randák (hráč): Dnes si šlo pár hráčů z A-týmu zahrát za rezervu a bylo to znát. Byli jsme rychlejší i přesnější, do poločasu jsme zápas rozhodli.

L. Sucharda [-] - P. Kočí [-] (56. M. Hradecký [-] ) - M. Kovács [-] , M. Vavřich [-] , M. Bangha [-] (46. D. Svoboda [-] ) , M. Randák [-] , V. Rosenbaum [-] , S. Strnad [-] (58. T. Rác [-] ) , J. Preisler [-] , M. Schmidt [-] , M. Markalous [-]

SK Zásada B
M. Mrkvička [-] - A. Rožeň [-] , M. Neumann [-] , T. Čurda [-] (46. V. Lhota [-] ) , I. Varga [-] - A. Kotyza [-] (39. M. Cón [-] ) , V. Šimánek [-] , M. Fedák [-] - R. Pelc [-] , M. Mareš [-] - L. Kalous [-]

ŽK: 6. M. Bangha - 80. I. Varga .
Místo: Tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Lebeda Karel - NAGY Marek, PÁNEK Michal.