1.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Malá Skála překvapila, když porazila Maršovice

0

V posledním kole Okresního přeboru se Malá Skála doma představila proti dosud neporaženému celku z Maršovic. Maršovice do Malé Skály jely jako favorité, zkušený tým domácích si však dokázal v utkání poradit a zaslouženě zvítězil.

Vyrovnaný první poločas

Od počátku utkání se hrálo vyrovnané utkání, domácí věděli jakou hrozbu představuje Maršovická ofenzíva, tomu také uzpůsobili taktiku a hráli spíše odzadu. Maloskalská obrana hrála jako z partesu a svého soupeře nepustila do žádné větší šance. Ve 37. minutě byli domácí odměněni za trpělivou hru a po standartní situaci vstřelil branu Nikodým. Rozhodčí ukončil první poločas za stavu 1:0 pro Malou Skálu.

Převaha domácích vedla k vítězství

Druhý poločas začali lépe domácí, kteří se hostů nezalekli a nestáhli se na vlastní půli, což se jim brzy vyplatilo, když převahu dokázal proměnit v branku Jiří Šilhán v 64. minutě. Maršovice najednou začaly hrát agresivněji a celá hra se přitvrdila, z utkání bylo cítit velké napětí a frustrace na hostující straně, ani to již k další brance nevedlo a rozhodčí tak naposledy foukl do píšťalky za stavu 2:0 a domácí Malá Skála se může těšit z velmi cenného vítězství.

SK Malá Skála
Trenér: Dnes jsme hráli dobře, zaslouženě získáváme za kolektivní výkon 3 body a loučíme se s podzimem vítězně.

T. Krause [-] - S. Polcer [-] , K. Šilhán [-] , J. Šilhán [-] , J. Šťastný [-] , T. Jarolímek [-] (46. J. Makula [-] ) , Z. Kotrba [-] , L. Kopecký [-] , P. Nikodým [-] , P. Volek [-] , Z. Cafourek [-]

TJ Sokol Maršovice
T. Nežádal [-] - M. Hušek [-] , J. Serbus [-] , I. Meisl [-] - M. Procházka [-] , T. Duštíra [-] , R. Machalický [-] (46. J. Mrkvička [-] ) , D. Plný [-] , D. Lupa [-] - L. Janků [-] , J. Kohoutek [-] -

Místo: tráva. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Pánek Jaroslav - MIKULA Petr, BROŽEK Ivo.