5.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

Rozjetá Malá Skála si poradila i se Zásadou

10. J. Šilhán , 17. Z. Cafourek (p.) , 44. T. Jarolímek , 52. J. Šilhán , 74. J. Šilhán , 83. K. Šilhán - 45. A. Kotyza (p.)
0

V 5. kole Okresního přeboru jsme měli možnost zhlédnout utkání Malé Skály a Zásady B, pro domácí příznivce šlo o velmi povedené utkání, méně šťastní však byli hosté, kteří utrpěli debakl.

Domácí ovládali hru

Již od počátku utkání bylo jasné, kdo z těchto dvou týmů má navrch a Malá Skála hostům téměř nepropůjčovala míč. První branka padla brzy, už v 10. minutě se domácí mohli radovat po střele J. Šilhána. Zanedlouho přišel faul ve vápně hostů a domácí dostali výhodu pokutového kopu, míče se ujmul Cafourek a s přehledem penaltu proměnil. Ve 44. minutě se do zajímavé šance dostal Jarolímek a zvyšoval skóre již na 3:0, krátce před poločasem však přišla druhá penalta, tentokrát v prospěch hostů a i Kotyza svojí příležitost proměnil a snížil na poločasový výsledek 3:1.

Rychlý gól domácí uklidnil

Druhý poločas opět začali domácí aktivněji a již v 52. minutě zvýšil náskok svým druhým gólem J. Šilhán a Malá Skála vedla již 4:1. Se značným náskokem se snažila spíše kontrolovat hru a soupeře moc nepouštět k míči. To se jí znamenitě dařilo a další branka padla v 74. minutě opět pro domácí a svůj hattrick dovršil J. Šilhán. Na konečných 6:1 střílel K. Šilhán v 83. minutě a Malá Skála si tak může připsat další tři body do tabulky. Nicméně těsně před koncem ještě padly dvě červené karty. Jedna pro domácího brankáře Krauseho a druhá pro hostujícího hráče Lhotu, obě padly po dvou žlutých kartách.

SK Malá Skála
Petr Matějka (hráč Malá Skála): Utkání se nám vydařilo, zvítězili jsme o pět branek, což je slušné. Škoda jen, že jsme v obraně neudrželi čisté konto a v závěru jsme si nechali dát zbytečnou červenou.

T. Krause [-] - J. Šilhán [-] , J. Šťastný [-] , R. Rulec [-] , L. Kopecký [-] , K. Šilhán [-] , P. Volek [-] (68. R. Brožek [-] ) , P. Nikodým [-] , T. Novák [-] , T. Jarolímek [-] (68. S. Polcer [-] ) , Z. Cafourek [-]

SK Zásada B
M. Mrkvička [-] - I. Varga [-] , P. Supernát [-] , R. Šindelář [-] (42. T. Blažek [-] ) , V. Lhota [-] - A. Kotyza [-] , M. Kopal [-] , L. Kalous [-] - M. Princ [-] , M. Mareš [-] - L. Kabrna [-]

ŽK: 71. T. Krause - 16. R. Šindelář , 76. V. Lhota . ČK: 90. T. Krause - 89. V. Lhota .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Smoleňák Petr - BROŽEK Ivo, FRIDRICH Jiří.