5.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kokonín deklasoval Jenišovice B

0

V 5. kole Okresního přeboru se proti sobě postavila mužstva Kokonínu a Jenišovic B. Kokonín roli favorita zvládl a s přehledem zvítězil.

Winkler ovládl úvod utkání

Domácí měli lepší start a hned od začátku se drali do útoku. To se vyplatilo hned v 7. minutě, kdy na bránu pálil Winkler a domácí se mohli radovat z vedoucí branky. Poté se hra na chvíli uklidnila, ale hned v 15. minutě vedení navyšoval opět Winkler a pro domácí se výsledek vyvíjel velice zdárně. Po brance se hra vyrovnala a ke slovu se dostávali i hosté, nicméně branku vstřelit nedokázali a další pohroma pro hosty přišla krátce před poločasem, kdy Miroslav Šilhán zvýšil vedení na 3:0 a zdálo se, že již bude konec, ale ve 45. minutě ještě na konečných 4:0 pálil Mrklas.

Bezbrankový druhý poločas

Druhý poločas začal v klidném tempu a domácí se do útoku příliš nehnali, spíše kombinovali, kontrolovali hru a soupeře se snažili nepouštět moc k míči. To se jim dařilo a do moc zajímavých šancí se hosté nedostali. Nějaké šance měl i domácí Kokonín, ale branka již nepadla, a tak domácí zvítězili krásným výsledkem 4:0 a dostávají se tak do horní části tabulky. Zápas odpískal zkušený sudí Nagy.

TJ Sokol Kokonín
Martin Kužel (hráč Kokonín): Zápas s Jenišovicemi hodnotím velice pozitivně a hráli jsme přesně to, co jsme chtěli.

V. Spanilý [-] - F. Maixner [-] (46. F. Lagron [-] ) , J. Šilhán [-] , P. Mrklas [-] , M. Šilhán [-] , M. Winkler [-] , P. Mätzelt [-] , J. Chuchla [-] , O. Berndt [-] , L. Kunze [-] (46. M. Kužel [-] ) , M. Malý [-]

FC Jenišovice B
M. Bočok [-] - V. Rosenbaum [-] , M. Markalous [-] , M. Hlubuček [-] , L. Sucharda [-] , J. Strnad [-] , S. Strnad [-] , M. Imlauf [-] , P. Kočí [-] , A. Aron [-] , J. Preisler [-]

Místo: písek. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Nagy Zdeněk - ŘEZNÍČEK Martin, LEBEDA Karel.